Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes kis pénzt befekte...

Mibe érdemes kis pénzt befektetni profit reményében?

Figyelt kérdés
Kis pénz alatt 5-10000 ft összegben gondolkozom de érdekelne hogy mikor tehetnék szert több profitra? Ha aranyba,valutába vagy haszontárgyakba fektetem

2014. jan. 25. 03:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Öt-tízezer forintotodat költsd amire akarod, ha befektetésekböl akarsz minimális hasznot ahhoz minimun 2-3millió kell. És annak a profitja sem lenne sok.
2014. jan. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha valóban a profit REMÉNYE érdekel csak, akkor tkp. bármibe...

Vegyél mondjuk lottót és hátha bejön! (Reménykedni mindig lehet) :D


Viszont ha mindenképpen profitot akarsz és nem csak reméled, hogy lesz, akkor talán próbálkozz az adás-vétellel!


Nézzél szét hirdetési oldalakon és vegyél meg valamit, amiről úgy gondolod, hogy el tudod adni (mondjuk egy kis karbantartás, szerelés, javítás után) drágábban...

Az eladási árból, ami ugye már több, mint az induló tőke, megint veszel valamit, amit szintén megpróbálsz eladni drágábban....


Az aranyat drágábban veszed, mint amennyiért el tudod adni, tehát nem a legjobb ötlet!


Mindenképpen energiát és időt kell rászánnod!

Úgy nem működik, hogy ráülsz a pénzedre és egyszer csak tele vagy!

2014. jan. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Befektetés 5-10.000Ftért aranyba és valutába xD ez megérdemli a hét viccét komolyan!!!
2014. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Találtam az utcán egy 5 forintost. Mibe fektessem? XD
2014. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Szóval 5-10000Ft valóban nem sok pénz, de a sok milliomos válaszolónak ez csak 5Ft-ot ér...

Azért én mégis úgy gondolom, hogy ha nem kezdesz el valami értelmeset csinálni ezzel a néhány, értéktelen, említésre se méltó pénzeddel, akkor nem tanulod meg, hogy mit is hozhatsz ki belőle!


Amikor már kellően sikerült megforgatnod (mondjuk, ahogy korábban javasoltam), akkor ismét felteheted a kérdést, hogy mibe fektess be 5-10millió Ft-ot...


Persze ennek kicsi a valószínűsége, de ha most elmész a mekibe és veszel két menüt (mert másra úgysem elég), akkor max kalóriába térül meg a befektetésed és azt is elveszíted, mert a hazaútra már nem jut és kénytelen leszel gyalogolni hazáig!

2014. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Öt-tízezer forintokat nem megforgatni kell, meg profitot gyártani belőle, hanem félretenni őket.


Nézzük már meg mit akar a kérdező? 10 ezerből 20 ezret csinálni? Az már 100% nyereség, duplázás. Vajon létezik ilyen lehetőség? Ha létezne, akkor mindenki oda vinné a nem csak 5-10 ezer, de 5-10 millió forintját is.


5-10 ezreket nem a tőzsdére, forexbe, aranyba, műkincsekbe érdemes tenni, hanem a bankba. Még ha nem is kamatozik, az is nagyobb dolog, mintha egyáltalán félre sem tenné az ember.

2014. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

6-ik válaszolónál a pont.

10-15% az már egy nagyon nagyon jó hozam, de hol? Hát a tőzsdén, magas kockázat mellett.

Úgyhogy nagyon vigyázz a csalókkal.

Én üzleti angyalkodom és kerestek már meg 24%-os fix hozamokkal, hát nem kell mondanom hogy egyből töröltem az e-maileket, valamint megköszöntem a telefonos megkeresést és letettem, ezek mind átverések.

2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Havi 20-25%ot el lehet érni havonta de nem úgy hogy ebből fizet valaki 16% SZJA, meg hozamot valakinek még pluszba és az is tény, hogy magas a kockázat!
2014. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy ellehet érni, de nem fixen, itt bukott meg a sztori. :)
2014. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Saját magad képzésébe. Például elvégzel egy webtanfolyamot, ahol megtanulsz weboldalt készíteni, csinálsz magadnak egy weboldalt és hirdeted magad, havi egy megrendelés esetén is a pénzed többszöröse a profitod. A példa elméleti és nagyon le van egyszerűsítve, a szemléltetés volt a célja.
2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!