Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok ez a kiadás egy fő részére?

Sok ez a kiadás egy fő részére?

Figyelt kérdés

Élelmiszerre 55 000Ft , egyéb 30 000Ft.

Nem vagyunk közös kasszán, de egyébként házasok vagyunk. Én vagyok kíváncsi ,hogy szerintetek ez sok-e. Ez az én kiadásom ( senki nem hánytorgatta fel vagy ilyesmi ). Szeretnék spórolni és félretenni ,hogy tudjunk haladni. Felvetettem a közös kassza ötletét, de a férjem nem volt annyira odáig érte így az én fizetésemből próbálok spórolni. Ha ennyi sikerülne költeni , akkor kb 30 000 Ft-ot tudnék elrakni. Miközben ő 3szor annyit keres mint én. Ti mennyit költötök magatokra? Hogyan próbáltok spórolni?


2014. febr. 8. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez sok mindentől függ. De ettől kevesebből is ki lehet jönni ez tény.


De amit nem értek, hogy miért házasodtatok össze, ha tulajdonképpen úgy éltek mint egy kolis lakótárs?

2014. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%

55000 körül költünk mi is élelmiszerre egy hónapban (kettőnkre), de ebben már minden benne van (napi öt étkezés, tiszta és egészséges alapanyagokból), a víz és tea fogyasztásunkat leszámítva.

Lehet, hogy valakinek ez sok, egészségesen táplálkozni szerintem kevesebből nem nagyon lehet.

2014. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Na szóval, az lemaradt, hogy egy főre tényleg nem kevés.
2014. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A külön kasszától eltekintek, bár nagyon fura nekem....

Én egészségesen táplálkozom, csirke/pulykamell, sok gyümölcs, zöldség, és így 40.000 ft max egy hónapban az étkezésem. Pedig néha elcsábulok vaddisznóhúsra is.. :)


Szóval a kaján tuti, hogy tudnál spórolni. Ráadásul én nem is figyelem az akciókat, semmi ilyesmi.

2014. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4-es vagyok

Egy időben pedig rendeltem ebédre kajafutártól ebédet, akkor kb 35.000 ft-ra jött ki az étkezésem, mert akkora adagot hoztak, hogy vacsira is maradt belőle (esetleg még 1 kenyeret ettem hozzá)

2014. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:

Mi anno 4en voltunk testvérek egy családban, csak édesapám dolgozott, egyszerű gyári melósként.

Komplett háztartás nyomorgás nélkül simán kijött 150-ből..

Sosem nélkülöztünk.

Hogy kaján tudsz spórolni, az biztos...

2014. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NEm sok,figyelj,ha esgészségesen kajálsz napi 6-szor akkor simán van ennyi,nekem kb 45.000 + tápkiegek,akkor olyan 60.000 körül van,plusz tréningek,tanfolyamok,edzőterem bérlet.

Figyelj ha adsz magadra akkor ez nem sok,ne sajnáld magadtól,kell az embernek adni magára meg az egészségere.

2014. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!