Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok: párkapcs...

Ti mit választanátok: párkapcsolat, vagy új állás, új környezet?

Figyelt kérdés
Sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy a lakóhelyemen szó szerint semmi lehetőség nincs. Olyan munkát tudok csak vállalni, ami nem kapcsolódik a szakmámhoz, havi 70.000-ért. Itt van viszont a párom, akivel már 3 éve vagyok együtt, és nagyon jól elvagyunk, kellően elmélyült a kapcsolatunk. A gondom, hogy lehetőséget kaptam Pesten egy barátomnál egy üres szobára, ezért elkezdtem küldeni pár önéletrajzot. Pestről több visszajelzést kapok, mint itthon... Tetszik, hogy ott van élet, több lehetőség, mint itt a vidéki kisvárosunkban. A gondom a hétvégéi hazajárások lennének, rengeteg pénzbe kerül az utazás. Sajnos ő még tanul, így egy évig biztos itt kell maradnia, és utána sem nagyon szeretne Pesten lakni. Választás előtt állok, hogy merjek-e lépni ekkorát a komfortzónámból, hiába ingerszegény és semmi lehetőséget nem rejtő a környezetem, ha egyszer ő meg itt van..
2014. ápr. 9. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben lépnék. Az a havi 70e. szinte semmi!

Próbáld meg elmagyarázni barát nődnek, hogy ha elvégzi a sulit akkor Pesten ő is többszörösét megkeresheti ott mint a kisvárosban.

Próbálj meg úgy felmondani a munkahelyeden, hogy ne haragban váljatok el. Ha mégse jönne össze akkor legyen vissza út.

Barátnőd nem tudom, milyen idős,de ha fel tudja fogni, hogy hosszú távon ez sokkal jobb anyagi helyzetet teremthet nektek akkor szerintem támogatnia kéne. Én próbálnám úgy elmagyarázni neki, hogy neki ez miért lesz jó. Ne azt mondd, neki, hogy sokkal több pénz fogsz keresni:) Hanem inkább úgy, hogy sokkal több mindent megengedhetünk majd, neked is több ruhát meg stb. tudunk majd venni. Több kikapcsolódási lehetősék, stb..

2014. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit első mond,de szerintem egy nő miatt nehogy feladj egy jó lehetőséget az álmaid,hidd el,nőd 1000 lehet akármennyi amennyit csak akarsz,de karriered nehezebben,és most érdemes azonnal elkezdeni,mert pályakezdőként nehéz utána habzsi dőzsi van.

Mond meg neki,hogy mit akarsz,ha nem akar akkor dobd ki a lányt,mert csak a céljaid útjában áll.


Egyet jegyezz meg:,,P_náért soha nem adunk fel semmit,kell legyen célod a nőn kívűl."

2014. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogyha ő hagy el X év múlva, akkor ott leszel egy kis putri városban havi 70e-éert, és azért fogsz anyázni, hogy miért nem léptél amikor lehetőséged volt rá!


Szóval csomagolni és irány Pest!


Bnő meg vagy megérti vagy lapát!

2014. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!