Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FLP (Forever Living Products)...

FLP (Forever Living Products) jelenlegi, volt és leendő forgalmazói! Mik a tapasztalataitok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1)Ismerős pár szeretné, ha belépnék az FLP-hez. Mivel nem akartam egyből fejest ugrani, rendeltem az étrendkiegészítőkből (amik szerintem tényleg jók). Elgondolkodtam, hogy belépek, de nagyon sok mindent nem értek. Látom, hogy sokat kell vele dolgozni, ami rendben is van, de tényleg ennyi csak a hátulütője? Illetve, bár én pörgős, aktív és barátkozós vagyok, nem tudnám a barátaimat, szomszédaimat agitálni, hogy lépjenek be...


2)Mivel, sajnos nem vagyok orvos, vegyész, stb. nem tudom, hogy TÉNYLEG annyira jók-e, hogy másnak is tudjam ajánlani... Néhány helyen láttam, hogy írják, kozmetikumokban, tusfürdőkben pl. milyen káros anyagaik vannak, de hiába látom, hogy le van írva, pl. xy anyag mennyire káros, laikusként nekem ez pont annyi, mint az FLP részéről a "kiváló termék" szöveg... Kinek hihetek? Nem akarok úgy FLP termékeket árulni, hogy közben "mérgezem" az embereket.


3)Őszintén, FLP-sek! Reális az ár-érték arány? Az étrend-kiegészítőkre még azt mondom, egye fene, de pl. kozmetikumok esetén tényleg jóval magasabb az ár a drogáriás kínálathoz képest. Tényleg annyival jobb az FLP terméke?


Örülnék, ha nem "ismerős ismerősével mi történt" válaszokat írnátok le, hanem saját tapasztalatokat. Tudom, hogy a leendő szponzoraimat is megkérdezhetném erről, de érdekelne más (volt, jelenlegi,leendő) forgalmazó véleménye is. Köszönöm szépen előre is!



2014. ápr. 28. 09:23
 21/100 anonim ***** válasza:
17%

"A tanulmányod publikálva, vagy értékelve van valahol esetleg"


Ahol a tied, barátom!


"Lásd pl az idei konkrét esetet a Kyanival"


A kyani számomra pilótajáték, ugyanis ahogy írtam: "A pilótajátékban gyakorlatilag képtelenség pénzt keresni anélkül, hogy embereket szerveznénk be." Te láttál már kyani fogyasztót, aki nem tagja a rendszernek? Nem? Én sem. Na, látod, ez nem MLM. Mellényúltál. Örülök a bírságnak, remélem nagy publicitást kap.


MLM az az Amway, az FLP, a Nuskin, az Oriflame, csak hogy párat említsek. Te nyilván nem látod a különbséget... Ezért éled meg sikernek, amikor sikertelennek bizonyítasz egy általd mlm-nek hitt pilótajátékot.


"egy természetgyógyász könyv volt, nagy alakú, kékes borítóval, gondolom ismerős"


Nem, nem ismerős, de ennek gondolom semmi jelentősége. Most arra próbáltál utalni, hogy közöm lehet egy céghez? Hát, szerintem rosszul gondolod ezt is, de a lényeg, a könyv nem ismerős...


"Az már kevésbé zavarta, hogy a hazai adatok csökkenést, vagyis kevesebb eladást mutatnak."


Én megértem, hogy valamibe kapaszkodni akarsz, de mutatok valamit:


A környékemen képzeld el, csökkent a fizetőképes kereslet a paradicsomra. Ezt abból tudom, hogy becsukott egy zöldséges. Az adatokból tehát ez nyilvánvalóan látszik. Ja, nyilván két hét múlva kinyitott egy másik vállalkozó, aki a környéken több üzletet is üzemeltet, és sikerrel működteti a zöldségest. Gondolom szerencséje volt, pont mindenki most kapott rá a paradicsomra. Hiába... Szerencsésen időzített, igaz?


Tudod, Bak Norbert, van, aki bármivel megmagyarázza, hogy miért kellett becsukni azt a zöldségest. Mert egy pékséget a közelben megbírságolt a GVH.. Meg mert csökken a "hazai" kereslet.. Aztán más meg tudja, hogy "ez egy hülye", kinyitja a boltját, és jól megél belőle.


Üdv az összes milliomos kollégádnak! Ők mivel foglalkoznak amúgy? Ők is egy hajón takarítják a wc-t, keverik a főzeléket meg főzik a kávét? Mert ismerek ilyen "milliomosokat" ám!

2014. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos ott nem találom, ahol az enyém van :-)))


De nem is lepődtem meg, mint a személyeskedésen sem, tisztelt k.géza 33%-osról 61 %-ra feltornázott - esetleg újra regisztrált és több nick mögé névtelenségbe burkolózó, mások után kutakodó mlm szagértő, a jeles képviselő és sikerember :-))


Egyébként ha már a Nuskint szóba hoztad, igen az egyik mosogatónk- korábban már róla is beszéltem - is a Nuskint váltotta nálunk mosogatásra, két hónap alatt milliomos lett, ahogy mindenki aki a környezetembe ezzel foglalkozik (egy este ő is leült beszélni az ominózus távoli rokonunkkal és hát rámutatott a különbségekre. És hát ezzel szemben van aki csak messziről mondogat és ígérget jó nagyokat azokról a bizonyos jövőbeni, sok esetben soha nem látható milliókról, míg más szakmailag elismert tanulmányt készít (hogy csak aztán meg ne lepődj,ha majd alkalom adtán személyeskedéses nyomozatodban szembe nem szaladsz vele), a valós pénzek helyi gazdaságfejlesztési lehetőségeiről,-amit alkalmazottként is meg lehet keresni, szerződésbe rögzítve és egységes saját vidékfejlesztési koncepcióba foglalva különösen azoknak akik nem látnak lehetőséget és kiutat a helyzetükből.


Maradjunk annyiban, hogy az említett 5 év alatt eljutottunk oda, hogy nem jelzáloggal a fejem fölött kell várnunk az esetleges hitelszerződés felmondását és az egyetlen házunk árverezését, valamint a második gyerekünket, míg mondjuk az elmúlt 4 hónapban az említett megtakarításokból egy újabb házra ( fél év alatt, pedig ha minden igaz 2 házra) valót is összegyűjtöttünk, ez eldől jövőre, hogy meglesz-e a harmadik ingatlan befektetés is. és már nem a banki törlesztő határozza meg az életünket. Bár tudom, Téged az ilyen kicsinyes dolgok érdekelnek, hogy mennyire státusz szimbólum egy kompakt fényképezővel készített éles kép, egy teljesen más ár és minőségi kategóriához képest, ami bizony szaktudást is igényel, ami jól látható, hogy nekem még hiányos, de hát nem is ebből élek, hanem csak hobbiból van.


Emellett pedig számos szakmai kompetenciám, nem fizetős, tapsikolós szemináriumokon fejlődött, hanem sok helyütt díjmentes továbbképzéseken.


És úgy néz ki, ezt még pozitívan is elismerik:

[link]


és nem kell, hasonló hiteltelenségbe beleszaladnom:

[link]


mint egyeseknek:


[link]


ugye...

2014. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 anonim ***** válasza:
61%
Bocsánat most látom, hogy végül 35%-os volt az előző k.géza nick,ami utána el lett rejtve, de a szövegkörnyezetből és a leírtakból egyértelműen látszik, hogy kit takar. Ezek szerint az újra regisztráció sem hozta meg a magasabb %-ot tartósan, ergo sok lett itt is a piroskéz?
2014. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
61%

egyébként kyanitól is rendelhetsz neten, ezt csak úgy megsúgom, tehát nem pilótajáték, ahogy a gvh sem marasztalta le őket piramisjátékkal:


"A neten megrendeled, amit írtam előbb

www.kyani.net

megadod a lakcímet meg egyebek és a GLS futárszolgálat 72 órán belül házhoz szállítja és akkor nem is kell fizetni csak átveszed."


Ezt az utasítást követtem, de elég röhejes volt, hogy nem lehetett GLS-től utánvétel rendelni, de pl inkasszóval igen és a nagy anyavállalt részletfizetést kért, mondván 6 milliót nem tudna kifizetni egy összegben, mert megterhelné őket. Ehhez képest azokat akiket gúnyolsz itt, képesek erre. Látod ez az igazi blama.. :-))


Látszólag még a konkurenciát is szidod, anélkül hogy ismernéd az internetes rendelési lehetőségeket.

[link]


Lássuk be nem vagy túl hiteles továbbra sem Géza bácsi.

2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
4%

Kár, hogy norbika ismét csak tévedsz. A két k.géza és Kása Géze, ahogy te állítod nem ugyanaz a két személy. Én leveleztem itt vele és köze nincs hozzá.

Ahogy már oly sokszor ismét tévedtél. Ha kihúznád a fejed lentről és képes lennél objektív lenni és nem általánosítanál pár dologból, akkor még fejlődőképes is lennél.


Az igénytelen képek meg az FB profilodban vannak.


Nem tudom,hogy mit vergődsz itt azzal, hogy egyszer írtál valamit a főiskolán. És most hová pottyantsunk? Én két diplomamunkát is írtam. És, akkor most mi van? Az egyiket két igencsak szakmailag elismert ember véleményezte. És kiváló munkának értékelték. Na és? Senkit nem érdekel, hogy mit írtál évekkel ezelőtt.

Ha olyan nagy spíler vagy ahogy itt előadod magad, akkor miért nem vagy képes egy jól működő vállalkozást működtetni? Miért adod el az idődet és a mukádat még mindig? Ha tudnál, akkor lenne egy jól menő vállalkozásod. Most meg csak okoskodsz itt.


Ha meg már régi ismerősök. Az egyik nem túl közeli ismerősömmel futottam össze pár hónapja, egyszercsak "eltűnt" a munkahelyéről. Legalábbis ott már nem láttam. Kiderült, hogy MLM-el foglalkozik és, akkor hagyta ott a munkáját amikor már majdnem 9-10x annyit keresett vele, mint a munkájával.


Ez mit bizonyít? Azt, hogy van aki jól csinálja és van aki nem.

A te ismerősöd nyilván nem. Nekem is többségében ilyen ismerőseim vannak. A vállalkozók vagy pontosabban volt vállalkozók is többen vannak, mint akik sikeres vállalkozást visznek.

Szóval nincs ebben semmi új. Csak te túl korlátoltan gondolkodsz.

2014. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
64%

Kár a szenvedésért...


Sok sebből vérző félinformációk. Májusi a tanulmány nem évekkel ezelőtti, MTA doktora bírálta és még sorolhatnám, hogy arról ne is beszéljek, hogy olvasni sem sikerül azon a bírálati lapon, ahol leírásra kerül, hogy saját vállalkozásomon keresztül mutatom be az általam elvégzett települési és helyi gazdasági fejlesztéseket benne, ami hozzájárult pár ember életének jobbá tételéhez is és több eredményesen működő vállalkozás létrehozásához. Persze ez csak a kutatási eredmények és mintaprojektek kezdetei, ami azóta is megvalósul sorról-sorra sikeresen és nem plagizálásra alapot adható szakirodalmi összeollózás, amihez szükséges a szakmai kompetencia fejlesztése nemzetközi szinten is. Nyilván nehéz lenne úgy irányt mutatni, írni és "szponzorálni" (mentorálni), hogy magam végig sem jártam az utat, vagy épp lövésem nincs az aktuális helyzetekről.


Emellett két kép van a facebook profil között, egyik műtermi, másik privát, amit párom fényképezett és még oda is írja kommentben.. na, hát ő még annyira sem érti a Nikon D200-ast


[link]


mint én. :-))


Hihetetlenek és hiteltelenek (egy újabb név nélküli személyeskedő és nyomozó "rajongó", vagy akár 3-ik regisztrációs k.géza klón is védheti a másik 2 k.gézát, mutogatva közben a soha nem látott sikeremberekre. Mert hát én is csak azt írom, amit látok évek óta, rendzertől és cégtől függetlenül. Sikertelen, elvakult üzletkötők, akik sokszor behazudják még a legnagyobb hülyeségeket is, hogy jó színben tűnjenek fel az eladások és a százalékok érdekében. Azután van aki elkullog csendben, van ahol a égről derülnek ki dolgok, van aki meg magának sem képes bevallani, hogy mennyi időt, pénzt és energiát is fordított arra, hogy legyen fixen havi pár tízezer forintja ebből az egészből, miközben vádolják a munkavállalókat azzal, hogy rabszolgák, meg nem lehetnek sikerese. Pedig igen. )ezek az mlmesek...


Sajnos ez időről-időre bebizonyosodik.

2014. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 anonim ***** válasza:
4%

Sem a párod sem a te profilodban nem két kép van.


Ami meg k.gézát illeti őt Kovácsnak hívják a másikat meg Kásának. Szóval ismét csak bebuktad.


Ha meg lenne működő vállalkozásod, akkor azt nem titkolnád. Ahogy a szakdolgozatodat sem lehet ellenőrizni így látatlanban, hogy mikor írtad.


Ami meg a sikert illeti az MLM-ben ott vannak az emberek akik hónapról hónapra minősülnek. El lehet menni egy-egy rendezvényre és meg lehet kérdezni, hogy hogyan csinálta. Nem, nem az a jellemző, hogy 500e Ft-okat csengetnének ki és úgy lennének sikeresek. A legtöbb még a 2 pontos csomagot sem veszi meg.

De ugye neked irritálna, hogyha olyan közegbe mennél, ahol normális emberek vannak akik le is tettek valamit az asztalra és nem csak pár ismerősből vonnál le világméretű következtetéseket.

2014. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/100 anonim ***** válasza:
4%
Ami meg még a képeket illeti. Ott van a Német Regensburg. Ott van olyan kép amit te csináltál a párodról. Vagy az a Nikon egy rakás trágya (amit kétlek) vagy te nem tudsz fényképezni, vagy csak simán kamuzol, hogy milyen géped is van.
2014. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
17%

Tisztázzunk pár dolgot, mert szerintem nem tudsz elszakadni a hibás gondolatodtól:

1: nem 61%-on vagyok, hanem 60%-on

2: ide soha nem felküzdöttem magam, ide folyamatosan süllyedtem (33%on még nem voltam)

3: nem, nem k.géza vagyok, de emlékszem rá kicsit, a százalékom alapján szerintem megtalálsz régi kérdéseknél, ahol k.géza ott volt.

4: a fényképezőgépet nem én említettem, az is más volt


Na, miután ezeket tisztáztuk, talán rátérhetnénk a tárgyra. Ja, bocs. Neked nincs közöd a témához. Amiről írsz, az csak folyamatos önigazolás.. Valamiért szükségét érzed ennek. Sajnálom. :( Szerinted kit érdekel, hogy mennyi idődet mennyi pénzre, házra, bármire váltottál eddig életedben? Ez senkinek nem fogja megváltoztatni a gondolatát az FLP-ről.


Az sem, hogy te találkoztál már olyannal, akinek nem sikerült... Nagy kaland...


A "szakmailag elismert" (ja persze, tudom, hogy készülnek ezek a mai szakdolgozatok...:)


"amíg az egyén nem tudja saját létét (megélhetését) biztosítani, addig nem hajlandó/képes a közösségért tenni"


Butaság. A hálózatépítő is másokért (a közösségért) tesz, a fodrász is. A polgármester is és a katona is. És mivel mindegyik UTÓLAG kap érte jutalmat (fizetést), előbb kell dolgoznia, előbb kell másokért tenni, utána lesz képes biztosítani a megélhetését.


Vagy éppen igaz. Előbb keressen pénzt, utána jótékonykodjon. Lehet, hogy így érted a "tanulmányban". (Amit szakmailag nem ismertek el, ez egy sima szakdolgozat. Fúúúú, mik vannak manapság szakdolgozatokban.. Elkeserítő.. A tied persze biztos jó!) Ha így érted, és ezt a gondolatmenetet vetíted a hálózatépítésre, nos, akkor nyilván nem érted a hálózatépítést. Ezt mondjuk tudtuk. A hálózatépítő nem jótékonykodik. Egyszerűen a munkájának a része, hogy másokat pénzhez segít. Mint a fodrász, csak ő szépséghez, mint az orvos, csak ő egészséghez, mint a lelkész, csak ő lelki békéhez...

2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 anonim ***** válasza:
17%

"ahogy a gvh sem marasztalta le őket piramisjátékkal"


Hahhhahahahahahahahahahhaaaaa! :D Ez hüje! :D A gvh senkit nem marasztal el, ahol van termék, teeeeee!


Na jó, nem bírom a tempót... Remélem hamar újra jön a gürizős időszak, és megint eltűnik egy fél évre a milliomos barátunk.. ;)

2014. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!