Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FLP (Forever Living Products)...

FLP (Forever Living Products) jelenlegi, volt és leendő forgalmazói! Mik a tapasztalataitok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1)Ismerős pár szeretné, ha belépnék az FLP-hez. Mivel nem akartam egyből fejest ugrani, rendeltem az étrendkiegészítőkből (amik szerintem tényleg jók). Elgondolkodtam, hogy belépek, de nagyon sok mindent nem értek. Látom, hogy sokat kell vele dolgozni, ami rendben is van, de tényleg ennyi csak a hátulütője? Illetve, bár én pörgős, aktív és barátkozós vagyok, nem tudnám a barátaimat, szomszédaimat agitálni, hogy lépjenek be...


2)Mivel, sajnos nem vagyok orvos, vegyész, stb. nem tudom, hogy TÉNYLEG annyira jók-e, hogy másnak is tudjam ajánlani... Néhány helyen láttam, hogy írják, kozmetikumokban, tusfürdőkben pl. milyen káros anyagaik vannak, de hiába látom, hogy le van írva, pl. xy anyag mennyire káros, laikusként nekem ez pont annyi, mint az FLP részéről a "kiváló termék" szöveg... Kinek hihetek? Nem akarok úgy FLP termékeket árulni, hogy közben "mérgezem" az embereket.


3)Őszintén, FLP-sek! Reális az ár-érték arány? Az étrend-kiegészítőkre még azt mondom, egye fene, de pl. kozmetikumok esetén tényleg jóval magasabb az ár a drogáriás kínálathoz képest. Tényleg annyival jobb az FLP terméke?


Örülnék, ha nem "ismerős ismerősével mi történt" válaszokat írnátok le, hanem saját tapasztalatokat. Tudom, hogy a leendő szponzoraimat is megkérdezhetném erről, de érdekelne más (volt, jelenlegi,leendő) forgalmazó véleménye is. Köszönöm szépen előre is!



2014. ápr. 28. 09:23
 71/100 anonim ***** válasza:
75%

azért,mert annyit kértem volna,hogy legyen szíves ennyit segíteni,mert az az ismerősöm akkor vesztette el a feleségét és szerettem volna neki segíteni. engem nem a pénz érdekel,hanem az,hogy az így sajnos szerencsétlenül járt embereknek szeretnék segíteni,sőt amit itt már kersett egy ismerősöm pénzt fel is ajánlotta ezeknek az embereknek. és nekem is ez lenne a célom. nekem vannak leendő forgalmazóim,de ők azt szeretnék látni,hogy ez tényleg működik és valóban a szponzor ténylegesen segít nem csak a beszéd megy... ha ez nekem sikerülhetne akkor legalább 200-300 ember beregisztrálna,csak ehhez nekem azt el kell érnem,hogy 5 embert 50e ft-al beregisztráljanak. én nem a halat és a pénzt akarom,hanem a segítségemet akarom nyújtani a hátrányos helyzetű embereknek.

aki ezt megérti akkor érti,hogy mit akarok aki nem érti az nem is fogja...

2015. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 anonim ***** válasza:
20%

"azt el kell érnem,hogy 5 embert 50e ft-al beregisztráljanak"


Úgy érted, hogy az 5 embernek valaki adjon 50ezret a regisztrációhoz? Ennyi?

2015. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
56%

ma 20:19

Erről annyit, hogy ígéretekkel tele van a polc. Nekem is ígértek fűt-fát, aztán azóta sehol sincsenek ezek az emberek.

Te tényleg ennyire naív vagy? Aki kifogást keres az talál is okot, hogy miért ne, aki meg dolgozni akar az dolgozik is, az arra fog okot találni.

De ha te elhiszed amit ezek az emberek neked ígértek, akkor még sok pofáraesést kell elszenvedned ebben az üzletben.

Minden esetre, sok sikert és kitartást hozzá!

2015. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
75%

igen, ennyi lenne az egész!


1.Nem vagyok naív!

2. ügyvédnél voltunk és ott letétbe helyeztek (200 ember) fejenként 1,5millió ft-ot,természetesen a kitöltött regisztrációs papírokkal.

3. azt a pénzt és a papírokat az ügyvéd fogja bevinni a központba.


több kérdés efelől?

2015. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
52%
Úgy hallottam a Zenit Tv-ből hogy a Forever Aloe Vera a legkiválóbb a világon.
2015. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
75%

azt elfelejtettem,hogy ezt az egészet közjegyző is hitelesítette.


ja és nekem nem kell a hal,mert van háló,de addig nem tudom használni amíg meg van kötve a kezem.


remélem így már mindenki megnyugodott,hogy nem csak a pénzt meg a sült galambot várom,hanem dolgoznék is.. ennyi melléfogtál kicsicsillag :D:D:D:D:D


erre szerintem senki nem számított. ezen felül még a 200 emberkének is megvannak a maguk csatornái és jönnének még többen csak amíg nincs szabad kezem addig én se tudok lépni...

2015. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
20%
Ééééédes jó istenem... :( Amikor az ember úgy akar MLM hálózatot építeni, hogy jól bevásárolja magát egy pozícióba... Na jó, itt kiszálltam... Reménytelen az eset...
2015. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
75%

miért is mondod,hogy mevásárol valaki is pozíciót? ja azért mert volt 200 olyan ember akik segítenének? látszik,hogy nincsenek barátaid ismerőseid...

azért mert beszéltem velük elmondtam,hogy mit szeretnék elérni és ők ebben engem támogatnak? ez a bajod? nem megvásárolni akarok semmit,hanem mások életét szeretném jobbá, szebbé, boldogabbá tenni. ez fáj neked annyira? engem nem a pénz érdekel,hanem az,hogy segíthessek másokon,amíg ezt te nem tudod felfogni,megérteni te vagy a reménytelen eset!!!


ja és ki mondta,hogy utána én nem dolgozok tovább? én ezt amíg élek így fogom csinálni,mert belőlem a szeretet árad és nem az irigység,mint belőled...

2015. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
6%

"ja és ki mondta,hogy utána én nem dolgozok tovább? én ezt amíg élek így fogom csinálni,mert belőlem a szeretet árad és nem az irigység,mint belőled…"


Ha belőled a szeretet árad, akkor miért is minősítesz és nézel le másokat??? Ha nem veszed észre, hogy ezt csinálod az is a te problémád. De ott van, hogy lenézted a másikat amikor azt írtad neki, hogy neki nincsenek ismerősei és, hogy ő írigy. Ez a tipikus fellengzős nagyképű duma. Szóval jöhetsz itt a szeretettel, amikor belül még mindig romlott vagy. Sebaj van hová fejlődnöd. Sok sikert hozzá!

És igen, ezt hívják pozíció vásárlásnak. Amit te csinálsz. Ez nem hálózat építés. No comment!!

2015. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
6%

Még valami. Azok után, hogy állítólag van 200 ilyen ismerősöd, ezek után már eléggé sántít, hogy senkit sem találsz aki 50e-rel beregisztrálna. Tekintve, hogy ez nem egy nagy összeg a 1.5M-hoz képest. Kb zsebpénz.

Főleg azt nézve, hogy már vásárlókból is simán találni olyat, aki 50e-ért vásárol. Szóval több ponton bukik a történeted. Elég csak megnézni az új 2 pontosokat minden hónapban. Az ugye kb 160e Ft ezek után eléggé nehéz elhinni, hogy pont te akinek ilyen ismerősei vannak nagy számban, hogy csak úgy letétbe helyeznek 1.5M, az ne találjon 5 embert aki 50e-ért terméket vásárolna és regisztrálna.

Tekintve, hogy nekem nincs 200 ilyen ismerősöm, de öt olyat már találtam aki regisztrált sőt többet is. Ezek után inkább fejezd be a hazudozást és menj dolgozni. Már ha egyáltalán teszel is valamit.

De az biztos, hogy nagyon nem vágod, hogy mi is az MLM.

2015. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!