Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hardverapón vettem egy terméke...

Hardverapón vettem egy terméket, de gondom van az eladóval, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Hardverapón vettem egy PS3-at, a hirdetése nem részletezte a vezérló hibáját.Ő meg elhalgatta.Levélben később azt mondta ,hogy jön "valami" srác és kicserélteti.Majd ír.Erre ma felrakott egy másik hirdetést ugyanígy egy másik ps3-ról amihez ad 2 db vezérlőt.

Ez elég idegörlő volt .

Majd írtam neki ,hogy mikor cseréli ki,jön a válasz:

"Szia!

Nem tőlem függ sajnos,haa srác jön hozzám valamikor,akkor hozatok vele egyet..Remélem van neki még pluszban :((( :U"


Erre mit írjak ,ami cselekvésre készteti?

Kösz ha írsz valamit.


2014. jún. 16. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:
írd neki azt hogy becsapva vagyok, mert ezt meg azt nem tüntetted fel, kérlek pótold a hiányosságod, ha nem sajnos rendőrséghez kell fordulnod.
2014. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ideje burkoltan felhoznod a rendőrségi eljárást, ne aggódjál, a hatóság szereti az ilyen kis kamugyárosokat.
2014. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok, kösz mindenkinek.
2014. jún. 16. 09:50
 4/5 A kérdező kommentje:

a rendőrségi felhívás említésétől tartok ,mert lehet hogy megmakacsolja magát és aztán cseszhetem az egészet .. aztán számlát meg nem adott, tehát nem 100%-ban hivatalos volt ez.


De ezt írtam neki: Nem kell a srác.

Most is hirdetsz 2 joystickot.

Cseréld ki hisz a hirdetés se így szólt.Nem ezt beszéltük meg.Én is tartottam a szavam a megállapodáshoz ,nem kezdtem el a kapuban alkudni.


Kezdem becsapva érezni magam, hisz ezt nem tüntetted fel (akár saját hibádon kívül), kérlek pótold a hiányosságod.


Másrészt így nem tudom sehogy se használni mert korlátoz a 20 centis kábel.

2014. jún. 16. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs is szükség ehhez számlához. Ha nem segít, nyugodtan feljelentheted.
2014. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!