Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy azért nem...

Az lehetséges, hogy azért nem veszik fel a barátomat a polgármesteri hivatalba közmunkásnak, mert még nem telt le a 200 napja a munkanélkülinél?

Figyelt kérdés

Nem is halottam róla még, hogy ilyen lenne...szerintem a 2 nek nincs semmi köze egymáshoz...engem tavaly márciusba kezdtek el alkalmazni más cégnél és közel se volt meg a 200 napom a munkanélkülinél..de ez nem is érdekelt senkit...ezért nem világos számomra, hogy miért mondhatták ezt...ráadásul még segélyt se kapott,hogy erre foghatnák..ugyhogy nem értem...

Ha valaki okosabb e téren kérem ossza meg velem :)

előre is köszi!


2010. jan. 6. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most nincs hely.
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt mondtk h ez törvény és menjen vissza ha lejár..ami 3 nap mulva lesz...
2010. jan. 6. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy közmunkára olyanokat alkalmaznak, aki már nem kap munkanélküli ellátást. Tehát már letelt a munkanélküli támogatása.
2010. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!