Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy osszam be a pénzt hogy...

Hogy osszam be a pénzt hogy kikeveredjek a zaciból? Részletek:

Figyelt kérdés

vagy hónapról hónapra hogy állhatnék egyenesbe?


kapok 120-at

lakás 40 ezer

zaci 40

megtakarítással el vagyok maradva, így most 40(amúgy havi 20)

egy főnek tartozás 25

(megélhetéshez kellene 50 ezer, kaja, ruha, telefon-ezt próbálni kellene közelíteni)



szóval ha most kifizetem a lakást, zacit, tartozást, nem marad megint megtakarításra, így köv hónapban az már 60 minusz..


ha most kifizetem a lakást, megtakarítást, tartozást, akko r éljek meg 10-20 ezerből egy hónapig és köv hónapra marad a zaci növelve egyébbel tehát kb 60 lesz


vagy nem fizetek be minden rezsit..

vagy csak egy kis zacit, kis megtakarítást fizetek most..


ki kellene sakkozni a lehető legjobb verziót...


2014. okt. 6. 09:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

a megtakarítást azért fizetem "kötelező" szerűen, mert amikor semmim nem volt, ez húzott ki a csávából. nagyon fontosnak tartom, inkább nevezhetnénk vésztartaléknak, mintsem megtakarításnak.

annyi biztos, hogy a lakást meg a 25 ezres tartozász most kifizetem. az eddig 65 minusz.

maradt 55 ezer, ezt kellene beosztani..

2014. okt. 6. 13:03
 12/16 A kérdező kommentje:
esetleg úgy, hogy átviszek valamit jövőhónapra(máshogy nem is lehet)csak arra kellene koncentrálni, hogy apránként, de egyenesbe kerüljek, szóval minden köv hónapban lassan el kelle kopnia a zacizásnak, azért kell a segítség, mert fél éve nem kopott el.
2014. okt. 6. 13:06
 13/16 anonim ***** válasza:

KEVESEBBET KELL KÖLTENED.

Hogy mire költs kevesebbet? Hát, amire akarsz.

Ennyi.

2014. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

nem éppen, mert ha a rezsi felé nem fizetem be, annyival több lesz jövőhónapban

ha a megtakarításon spórolok jövő hónapban 60 ezer "mínuszos" lesz, a mostani 40 helyett

talán a zaci stagnál..


ha nem tűnne fel a megélhetésre ami marad, nem tudom lentebb redukálni az 5-10 ezreimet..

pl ha most kifizetem a lakást, tartozást,meg mondjuk a zacit, marad 15 ezer..hogy költsek ebbőlkevesebbet, amikor éhezni elég csak?

2014. okt. 6. 22:21
 15/16 A kérdező kommentje:

ide terv kell.

a zaci nélkül simán megélnék!

2014. okt. 6. 22:23
 16/16 A kérdező kommentje:
a megtakarításnál meg 40 ezer időben be nem fizetéssel kb 12 ezer Ft állami támogatástól bukok el, szóval az ezen való spórolással is csak minuszokat növelnék, nem tartozást, de bénzbukást..
2014. okt. 6. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!