Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol van az örökségem?

Hol van az örökségem?

Figyelt kérdés

Norvégiában születtem és ott éltem anyukámmal 2 éves korom óta 8 éves koromig amikor autóbalesetben elhunyt, akkor kerültem apámhoz. 15 évesen költöztünk magyarországra.

Utoljára anyukám bébisitter ként dolgozott egy csávónál, akinél laktunk is.

Mostanság tudtam meg hogy anyukám halála előtt adta el a lakást, amiből vett egy autót, de a lényeg maradt pénze, és azt mondta a csávó akinél laktunk, hogy a bíztosító is elég sokat csengetett, több milliós összeg. Azt is mondta hogy norvégiában egy ügyvéd kezelte aztán a gyámhatóság, és miután mi magyarországra költöztünk, át lett helyezve magyarországra is hogy megőrízzék 18 éves koromig, most 23 éves vagyok és egy forintott nem kaptam. A csávó többet nem tud, apám végképp nem.


Hogy lehetséges hogy nem kaptam egy forintott sem?

Magam kell utána járjam hogy menyi ez és hogy adják ide? És hol tudnék ezután érdeklődni?



2014. nov. 24. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, az is lehet hogy ott maradt valahol norvégiában és vár rám?
2014. nov. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!