Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon lesz még jobb...

Magyarországon lesz még jobb élet?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 30 évesen munka nélkül,

szakmám van érettségim, jogsim, de egészségügyi bajok miatt az állásokra 80 % ban alkalmatlan vagyok, leszek. Amit tudok letagadok de pl színtévesztés mindig kibukik, most ezért lettem alkalmatlan. Hát milyen ország ez?? Csak közmunkára leszek jó? Igazából arra se mert alkalmatlan vagyok. Így marad a fekete alkalmi munka


2015. jan. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha így gondolod igazad van. Ha nem a kifogásokat keresnéd hanem a lehetőségeket akkor meg máshogy lenne.


Szerintem van lehetőséged, mind arra, hogy másnak dolgozzál, mind arra, hogy magadnak, vagy mások neked.


Amúgy külföldön is színtévesztő lennél, tehát nem értem a Magyarországon miért szerepel a kérdésben. Ha úgy érzed, hogy az állások 80%-ára alkalmatlan vagy, akkor vagy változtass azon, amit érzel, vagy a maradék 20%-ra jelentkezz. Valójában nem is kell, hogy jó legyél sok dologra a munkaerőpiacon, elég ha egy dologban vagy jó.


Például Dzsudzsák Balázs (egy focista, aki évi közel 1 milliárd forintot keres) szerintem nem lenne túl jó titkárnő vagy matektanár.

2015. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
b+ mit változtassak ha a doki mindig alkalmatlannak nyilvánít??
2015. febr. 3. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A hozzáállásodon.


Ha alkalmatlan vagy hivatásos sofőrnek (mert nem látod rendesen a közlekedési lámpákat), akkor legyél pl pék. Vagy internet marketinges. Vagy idegenvezető.

2015. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkalmas ezekre se mivel kint nem dolgozhatok se számitógép előtt, pékségbe se mert ezekre megint csak azt irja a doki h alkalmatlan. Nem a hozzáállással van baj mert folyamatosan keresem a munkát ha valahova felvesznek mindig elbukom az alkalmasságin.. de jöhet még pár ötlet
2015. febr. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!