Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok megbízhatatlan?

Figyelt kérdés
Vártam egy álláslehetőségre,ami sikerült is nagy nehezen.Erre olyan ideges voltam tegnap hogy megittam 2üveg bort,és elaludtam,így lőttek az állásnak.Nem vagyok alkalmas semmire nagyon úgy néz ki ...
2015. ápr. 2. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól sejtem,felvettek,amit tegnap megtudtál.

Erre este berúgtál és már is lőttek a melónak? :O


Miért nem hívod őket fel,és mondod,hogy rosszul lettél?

Próbáld meg,nekem volt már,hogy a vérnyomásom kb akkora volt,hogy konkrétan az orvos bevágta,hogy csoda,hogy az agyam meg a szívem nem robbant fel és megértették,vittem a papírt is.

2015. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint este berúgtál és elaludtál.
2015. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt tudtam meg,tiszta ideg voltam tegnap hogy mennyire fogok helyt állni,mi lesz,stb,erre berúgtam :) ez nem normális - a bizalmat már elvesztetem,mert ilyen nincs hogy nem érek be első napon :s
2015. ápr. 2. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:

De akkor ki is vágtak már.

Nem próbálod meg menteni?

Mond rosszul voltál,időjárás miatt,magas volt a vérnyomásod,többet nem fordul elő.

2015. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát első munkanap előtti este bevágsz két üveg bort, magyarul ha nem aludtál volna el, akkor is másnaposan kellett volna bemenned.


Csak hülye. Ennyi.

A következő melólehetőségnél talán több eszed lesz, ha tanultál az esetből.

Nem is értem, mire számítottál? Ha nem vagy extra alkoholista, akkor 2 üveg bor várhatóan kiüt.

2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Láttam én már ennél komolyabb sztorit is.

Hívd fel őket, mondd hogy rádjött a cifraf*sás, holnap mész, hűtsék be a pezsgőt!

2015. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért egy üveg bort guríts le ma este is ha nem rúgtak ki :))))))
2015. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

:))))

Vagy csináljon egy cigit :D

2015. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!