Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog ami nektek...

Mi az a dolog ami nektek minden pénzt megér? Pl. Autó, barátok, családtagok, ruhák, stb?

Figyelt kérdés
Én (sajnos) a ruhákra költök nagyon sokat.
2010. febr. 20. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy egészségesek lehessünk, és együtt lehessünk. Minden másról bármikor kész vagyok lemondani.
2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egészség nálam is az első.
2010. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy akiket szeretek egészségesek legyenek.
2010. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

egy NAGYON kedves ismerősöm

vagy több annál..:D

2010. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egészség mert ha az nincs akkor semmid sincs. Szeretem a ruhákat, autókat, alapvetően a pénzt, de mindig vissza tudom rántani a gyeplőt, és bármikor bármiről le tudok mondani, ha szükséges.
2010. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De most nem úgy gondoltam...Persze mindenkinek az az első(egészség).

Csak ha mondjuk meg van "mindened",ami a munkádhoz és egy bizonyos életvitelhez szükséges,pl:van egy működőképes autód,vannak ruháid,nincsenek kifizetetlen számláid,stb.Mi az amire azt a kis pluszt elköltöd,de tudod,hogy lehetne okosabban is,csakhát nem nagyon jön össze...

2010. febr. 20. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a kisfiamra költök nagyon sokat. Amire rámutat a boltban,már megy is a kosárba. De hát nekem ő minden pénzt megér)
2010. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utazás, könyvek.
2010. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, ha így érted, akkor nekem az antikvitás, régi ékszerek, könyvek. Ha beszabadulok egy antikvitásba....És a kreativ hobbyjaim is nagyon sok pénzt elvisznek...
2010. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én az antikvitással úgy vagyok,hogy nem értem:D

Pl a milliomosoknak/milliárdosoknak szervezett aukciókon több tíz(vagy száz)millió forintokat kiadnak egy-egy festményért vagy asztalért vagy akármiér,ami egy széfbe marad végig,mivel félnek,hogy ellopják.:D

Az autókat,motorokat legalább megértem:a sebesség mámora az "kézzelfogható".Tudom,hogy egy van Goghnak eszmei értéke van,csak én mondjuk nem értem a lényegét...

Jó tudom kicsit elkalandoztam meg nagyon a végleteket hoztam fel példának,de sztem így megértettétek...

2010. febr. 20. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!