Megéri félre tenni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, összegyűjtöttem 250000 ezer forintot.

Szerintetek megéri félre tenni? Vagy esetleg kolcsem magamra ?

Szerencsére szüleimnek jo pénzügyi hátterük van, így minden ellátást ok állnak nekem. (Ezalatt értem a ruhákat, ételt, tandíjakat közel s távoli jövőben, jogosítványt, meg mindent kivéve technológiát)

Zsebpénzt viszont keveset kapok, így nekem ez nagy pénznek számít.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek megéri eltenni, vagy inkabb kolcsem magamra, persze nem egyből de majd telefon, fülhallgató, e-book, barátaimmal extra mozi vagy valami. A másik lehetőség hogy félre teszem, hagyom hogy az infláció megegye, de akkor ott van. Ezt sajnos nemigen lehet befektetni, ahhoz túl kicsi.

Meg csak ugy elverni sajnálnam.



2015. aug. 22. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszotokat.

Utolsó: köszönőm a válaszodat, meg egy kicsit toprengek rajta :)

2015. aug. 23. 09:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Először is, vegyél belőle egy szótárt, hogy megtanuld leírni a "kolcs" szót.

És tanulj inkább.

2015. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Váltsd át euróra ha 290 forint körül lesz az értéke, mert fix hogy megint felmegy utána majd 320-ra. Dollárra és CHF-re egyenlőre ne, azzal csak akkor jártál volna jó ha tavaly váltod be, mégegyszer nem fog 80 forintot emelkedni az értéke.
2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem tedd félre a pénzt. Habár Doctor a neved, a kérdésed elolvasása után úgy gondolom, hogy nincs agyad ehhez a címhez, ebből kifolyólag nem igazán fogsz sok pénzt látni életed során.
2015. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen elismerem azt, hogy nem jól tettem fel a kérdést, sok hibát vétettem benne. De egy kérdésből szerintem nem érdemes ítélkezni.
2015. aug. 29. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!