Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik az internetes...

Hogyan működik az internetes fizetés az Amazonon, ha Paypal-lal akarok fizetni?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy még nem vettem semmit külföldi oldalon. Szóval nyitottam egy paypal és egy amazon fiókot. Az Amazonon vennék valamit, aminek az ára dollárban van megadva. A paypal-omhoz egy forintos számlát kötöttem (persze). Hogyan képzeljem el a a tranzakciót, mit kell tennem, ők hogyan oldják meg, stb. stb. Lényeg - mint fentebb is írtam - ilyet még nem csináltam soha.

2015. dec. 4. 20:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkészséged. Megyek vásárolni az Amazonra :-)
2015. dec. 4. 21:18
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
azt azért erősen javaslom, hogy ne az amazon.com-on vásárolj, hanem valamelyik európai oldalukról, hogy ne érjen meglepetésként a vám és ÁFA
2015. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Németországban lehet kapni a szupermarketekben Amazon "Gutschein" kártyákat, sőt magáról az amazonról is lehet rendelni. Akkor nem kell idegeneknek kiadni az adataidat. Az értékeléseket is elolvashatod az eladókról. Egyébként az amazon nem minden terméket szállít Magyarországra, tehát érdemes a szállításnak is utánajárni.
2015. dec. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:-( Nos - sajnos - megoldódott a dilemma. Amit (nagyon) szerettem volna megvenni, azt nem szállítják Magyarországra. :-( Ha valamelyikőtök esetleg tudna egy másik oldalt ajánlani, ahol (ezt és csakis ezt) a terméket meg tudom vásárolni, nagyon megköszönném. Hasonlóak vannak sok helyen, de nekem EZT kell megszereznem- "számos munkaórát belefeccöltem már", :-) hogy ez összejöjjön... : [link]
2015. dec. 5. 06:21
 15/21 anonim ***** válasza:

mint fentebb írtam amazon európai oldalai:

[link]

2015. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megtaláltam ezeket az oldalakat, de csak az amerikairól lehet az én párologtatómat megvenni. (Talán még a kanadairól is). A te linkeden egy másik van.
2015. dec. 5. 18:12
 17/21 anonim ***** válasza:
érdekes, tök ugyanúgy néz ki a kettő
2015. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
2015. dec. 5. 19:45
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amit te akarsz venni, azt nem az amazon maga árulja, hanem egy olyan árus, aki az amazon felületén keresztül árul. Ha maga az amazon lenne, akkor szerintem simán kiszállítanák Magyarországra is.
2015. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát igen :-(
2015. dec. 7. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!