Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha egy megrendelt csomagot nem veszek át és nem fizetek ki?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot, amit később személyes okok miatt próbáltam visszamondani, viszont azt az emailt kaptam, hogy a rendelést már nem áll módjukban törölni.

Megnéztem az ÁSzF-et, és sajnos valóban benne van, hogy a személyes jellegű dolgokat nem lehet visszamondani.

Ha ezek után megmarad a rendelés, és ki is hozza a futár, kiszabhatna valamiféle büntetést, pénzbírságot, ha egyszerűen nem fizetek ki és nem veszem át a csomagot?

Mi lenne a legjárhatóbb út?



2015. dec. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, de igazán gondolkozhatnál, mielőtt rendelsz!
2015. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyrészt köszönöm a választ, másrészt pedig a részleteket nem tudod, így ne is ítélkezz... :) De biztos lehetsz benne, hogy tanultam az esetből.
2015. dec. 15. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyes? Akkor a 14 napos elállás sincs..

Miért hülyéskedsz a bolttal?

2015. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!