Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkáltató kényszeríthet-e...

Cashis kérdése:

A munkáltató kényszeríthet-e elutazásos ott alvós munkára?

Figyelt kérdés

Egy hétig Miskolcra akar küldeni a főnök minket (epitőipar/burkolás) erről szeretnék tájékozódni mert úgy érzem nem kenyszerithet rá ő azt mondta az én valaszomra hogy nem mondtam igent hogy ez nem döntés kérdése magyarul nem kívánság műsor.

Én úgy érzem hogy ha úgy vállal be munkát hogy előtte meg se kérdezi hogy akarunk -e menni vagy sem szerintem sértő olyan mintha rabszolga lennék.

A másik hogy a jogaimat sérti vele mert nem tudom itt hagyni a párom egy hétig mert van dolgom elég,a saját szabadidőmben hogy azt tegyek amit akarok szerintem ez sérti a jogaimat mert jogom van hazamenni munka után és jogom van a saját házamban élni és jogom van hogy a szabadidőmben azt tegyek amit akarják nem pedig az isten háta mögött kényszerítve egy szálláson.

Szerintetek?


2016. jan. 14. 18:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ezért tart itt ez az ország mert ezek a zs...k mindent megtehetnek és erről pont az ilyenek tehetnek. Nem érdeke a cégnek ott dolgozni. Persze vannak olyanok akik inkább belemennek mert már rusnya a párjuk.Nem érdekel ez a munkahely szóval nem erről van szó de akkor sem kenyszerithet bele hogy otthadjam a családom egy hétig mikor egy napig sem tudom nélkülözni a dolgaim sajnos olyan helyen lakunk ahol még bolt sincs várjam el a paromtol h minden nap a buszon csomagokkal utazgasson meg utána besetaljon a buszmegtol ami 1km? Nem sok de egy két szatyorral köszi.
2016. jan. 15. 06:01
 12/17 anonim ***** válasza:
Az undorító megjegyzésed után senkitől ne várd el, hogy sajnáljon. Akinek ilyen primitív véleménye van, pont ilyen sorsot érdemel.
2016. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor alapíts egy építőipari vállalkozást és ott vállalsz munkát ahol akarsz, a szomszédom is szakmunkás végzettségű és van egy 10 fős brigádja.
2016. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező rohadtul egyszerű, ha nem akarod hogy egy főnök mondja meg hogy mit csinálj, fogod magad, és megcsinálod a saját magánvállalkozásod. ott majd te lehetsz a főnök. De csak olyan munkákat vállalj ám el, amibe az egész brigád bele egyezik. Meglásd elég hamar csődbe mennél.
2016. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De csak olyan munkákat vállalj ám el, amibe az egész brigád bele egyezik."

Kiegészíteném :-)

És miközben a településeden dolgozol az összes házon, ezen közben megkeres egy megrendelő, hogy néhány településsel arrébb elvállalnál-e pár millióért egy házépítést vagy felújítást, akkor nyugodtan mondj nemet a megrendelőnek - nem számít, hogy esetleg 2-3 nap múlva már nem tudod kifizetni a munkásokat, mert nem lesz miből... (elfogytak a felújítandó házak a településen) és csődbe megy a vállalkozás.

2016. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szép város Miskolc nézd meg nyugodtan!Én 1600km-re vagyok a családomtól 5-6-hetente járok haza!
2016. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ez a munka vonatkozhat országosan máshová is .Ezt el kell fogadni.
2016. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!