Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan embert...

P83 kérdése:

Ismer valaki olyan embert akinek teli találata volt az 5-ös,6-os, skandináv vagy Euro Jackpot-on? Esetleg külföldi lottón nyert e magyar akit ismertek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon sokan firtatják ezt a kérdést.

Vannak akik azt mondják csalás és van a másik oldal aki azt mondja, hogy mivel minimális az esély a nyerésre nincs értelme csalni.


Nekem az furcsa a magyar lottókkal, hogy tavaly az 5-ös lottón 4x volt teli találat.a 6-os lottón 11x volt teli találat tavaly,a skandináv lottón 19x nyerték meg a teli találatot tavaly.


Nem furcsa az, hogy senki nem ismer olyan embert aki megnyerte volna? 4+11+19=34 ember egy évben aki ebből a 3 lottóból gazdagodott meg elvileg a tavalyi évben.


Érdemes abba is belegondolni, hogy pl a nagyszüleim sem ismertek olyan embert akinek teli találata volt a lottón, se a szüleim és én magam sem ismerek olyat akinek teli találata lett volna.


Tegyük fel-e 3 lottóból minden évben kb:25-35 ember meggazdagodik.


Akkor, hogy a fenébe lehet, hogy senki nem ismer olyan embert aki ebből gazdagodott meg?

Nem érdekes egy kicsit?

Persze mende-mondák vannak, hogy ebbe a kocsmába járt a nyertes, de semmi konkrét.

Mindenki ki megy külföldre és mindenki olyan ügyesen csinálja, hogy senki nem jön rá, hogy a lottóból lett pénze?


Az is eszembe jut, hogy ebben az országban nagy divat a visszaosztás.

megnyeretem X-el a lottót, hogy aztán oda adja nekem a felét..


Várom a véleményeket!



2016. jan. 24. 13:41
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

1# -es Értem amit írsz, hogy 4 millió ember lottózik és én kb 1000, embert ismerhetek nagyságrendileg.


De ott vannak a testvéreim, a szüleim, nagyszüleim az ő barátaik, kollégáik, nyilván ez sem tesz ki 4 millió embert, de akkor is furcsa.


Amúgy a nagyszüleimnek volt 4-e még régen az 5-ös lottón, de az nem a mostani gépiesített, korrupt rendszerben volt.

2016. febr. 16. 21:04
 12/44 A kérdező kommentje:

9#-es


És legalább adott neked a pénzből?



Milyen biztonsági intézkedések vannak?


Hogyan adják ki a nyertesnek a pénzt?

Felhívod az 40millió felettiek vonalát ők megkérdezik a szelvényeden található kódot amivel igazolod, hogy valóban te vagy a nyertes és aztán?

2016. febr. 16. 21:11
 13/44 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kevés ismerősöm lottózik, így értelemszerűen kevesen nyernek. Valahogy az ismerőseim többnyire vágják a matekot. Aki hisz abban hogy nyer, azt nem is értem hogy hogy mer kimenni az utcára. Sokkal valószínűbb hogy elüti egy autó.
2016. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
86%
Én is ismerem a matekot, de ettől még nagy ritkán, játékból vettem már lottót, bár már nem is tudom utoljára mikor. Szerintem nincs azzal baj ha játszol néha - gazdag, nem éppen buta emberek is járnak kaszinóba szórakozni, pedig azzal is alapvetően Andy jár csak jól. A baj akkor van ha minden héten sok ezret erre költesz mert mániákusan hiszel benne, hogy egyszer neked is sikerülhet a nagy-nagy nyeremény.
2016. febr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
63%
Jó hát nagy ritkán mi is, illetve egyszer vettem egyet egyedül, egyszer meg egyet vagy 5-en közösen.
2016. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
81%
Egyedül azért vettem mert találtam egy tízezrest, és a főnök azt mondta hogy muszáj vennem egy szelvényt. Először az 1,2,3,4,5-öt akartam megtenni, elvégre ugyanakkora a valószínűsége mint bármelyik másik kombinációnak, de vègül nem tettem. Pedig 14.000-et nyertem volna 2 találattal.
2016. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
47%
#1 kizárt dolognak tartom hogy 4 millió ember lottózna, és egyébként sincs összefüggés a között hogy hányan lottóznak, illetve a kérdező ismer-e nyertest.
2016. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
80%

Előző: "sincs összefüggés a között hogy hányan lottóznak, illetve a kérdező ismer-e nyertest"


Levezetnéd hogy ezt miért gondolod így? Mi a gondolatmeneted?


Tegyük fel hogy egyetlen 1 ember lottózik a 10 millió magyarból és hogy a kérdező külföldi, de ismer 9,999,999 magyar embert. Ebből logikailag nem következik az hogy a kérdező biztosan ismer olyan magyar embert aki lottózik!

2016. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
84%

"Először az 1,2,3,4,5-öt

akartam megtenni, elvégre ugyanakkora a

valószínűsége mint bármelyik másik

kombinációnak"


Az nem javasolt. Ha véletlenül kihúzzák akkor osztozhatsz sok emberrel mert ezt sokan játszák meg, filmekben is szerepelt, hogy ezzel nyert valaki. Érdemes olyan számokat választani amit remélhetőleg nem tippelt 10 vagy akár 100 másik ember is.

2016. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Az utcánkban van olyan aki Ausztria Lottón nyert. Telitalálat volt, 3-an játszottak. Azóta én elköltöztem, nem tudom mi lett a nyereménnyel, ami több 100 ezer eu volt fejenkènt, azaz pár 100 millió Ft.
2016. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!