Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan embert...

P83 kérdése:

Ismer valaki olyan embert akinek teli találata volt az 5-ös,6-os, skandináv vagy Euro Jackpot-on? Esetleg külföldi lottón nyert e magyar akit ismertek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon sokan firtatják ezt a kérdést.

Vannak akik azt mondják csalás és van a másik oldal aki azt mondja, hogy mivel minimális az esély a nyerésre nincs értelme csalni.


Nekem az furcsa a magyar lottókkal, hogy tavaly az 5-ös lottón 4x volt teli találat.a 6-os lottón 11x volt teli találat tavaly,a skandináv lottón 19x nyerték meg a teli találatot tavaly.


Nem furcsa az, hogy senki nem ismer olyan embert aki megnyerte volna? 4+11+19=34 ember egy évben aki ebből a 3 lottóból gazdagodott meg elvileg a tavalyi évben.


Érdemes abba is belegondolni, hogy pl a nagyszüleim sem ismertek olyan embert akinek teli találata volt a lottón, se a szüleim és én magam sem ismerek olyat akinek teli találata lett volna.


Tegyük fel-e 3 lottóból minden évben kb:25-35 ember meggazdagodik.


Akkor, hogy a fenébe lehet, hogy senki nem ismer olyan embert aki ebből gazdagodott meg?

Nem érdekes egy kicsit?

Persze mende-mondák vannak, hogy ebbe a kocsmába járt a nyertes, de semmi konkrét.

Mindenki ki megy külföldre és mindenki olyan ügyesen csinálja, hogy senki nem jön rá, hogy a lottóból lett pénze?


Az is eszembe jut, hogy ebben az országban nagy divat a visszaosztás.

megnyeretem X-el a lottót, hogy aztán oda adja nekem a felét..


Várom a véleményeket!



2016. jan. 24. 13:41
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Euró Milliós nyertes számai?
dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

2,11,28,42,48 4, 9


Kèt nyertes volt akkor.

jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Jó Neked.En is nagy összeget szeretnék
jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Itt a lottózós csaj minden hónapban nyer a puttón 1-2 százezret, heti szinten több tízezret.

De sokat is játszik. Pontosabban rengeteget, mivel 5 percenként van sorsolás...

márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!