Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan embert...

P83 kérdése:

Ismer valaki olyan embert akinek teli találata volt az 5-ös,6-os, skandináv vagy Euro Jackpot-on? Esetleg külföldi lottón nyert e magyar akit ismertek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon sokan firtatják ezt a kérdést.

Vannak akik azt mondják csalás és van a másik oldal aki azt mondja, hogy mivel minimális az esély a nyerésre nincs értelme csalni.


Nekem az furcsa a magyar lottókkal, hogy tavaly az 5-ös lottón 4x volt teli találat.a 6-os lottón 11x volt teli találat tavaly,a skandináv lottón 19x nyerték meg a teli találatot tavaly.


Nem furcsa az, hogy senki nem ismer olyan embert aki megnyerte volna? 4+11+19=34 ember egy évben aki ebből a 3 lottóból gazdagodott meg elvileg a tavalyi évben.


Érdemes abba is belegondolni, hogy pl a nagyszüleim sem ismertek olyan embert akinek teli találata volt a lottón, se a szüleim és én magam sem ismerek olyat akinek teli találata lett volna.


Tegyük fel-e 3 lottóból minden évben kb:25-35 ember meggazdagodik.


Akkor, hogy a fenébe lehet, hogy senki nem ismer olyan embert aki ebből gazdagodott meg?

Nem érdekes egy kicsit?

Persze mende-mondák vannak, hogy ebbe a kocsmába járt a nyertes, de semmi konkrét.

Mindenki ki megy külföldre és mindenki olyan ügyesen csinálja, hogy senki nem jön rá, hogy a lottóból lett pénze?


Az is eszembe jut, hogy ebben az országban nagy divat a visszaosztás.

megnyeretem X-el a lottót, hogy aztán oda adja nekem a felét..


Várom a véleményeket!



2016. jan. 24. 13:41
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy ha van egy kis esze a lottó nyertesnek, nem osztja meg az ismerősei körében. Én sem tenném. Max. a csaladjában tudnák olyanok, akiknek ad belőle, de ők is kussolnának róla.


De ha mégis elmondja,akkor nagyobb nyeremény esetén. életmódot fog változtatni, és nem feltétlenül a meglévő ismerősei körében teszi, ezért jó eséllyel nem is hallasz róla. Kisebb nyeremény esetén meg nem is biztos, hogy észreveszed, pl. ha holnap nyernék 80 milliót, nyilván nem mondanék fel a munkahelyemen, ha költöznék, az nem lenne feltűnő, amúgy is fogok idővel, a személyes pénzügyeimbe meg nem lát bele egy ismerős.


Szóval valójában még szűkebb a kör, mert csak egy kis töredéke a nyerteseknek olyan, hogy tudnád róla, ha ismered vagy ismerősöd ismerőse.


Valaki említette a politikusokat. Nos, nem csak azért van nagyobb esély ismerni vagy ismerős ismerősei között találni egy országosan ismert politikust, mert többen vannak, mint lottó nyertesek. Hanem mert a politikusnak az átlagnál nagyobb az ismerősi köre, míg egy lottónyertesnek, mivel véletlenszerűen kerül ki a társadalomból, átlagos mennyiségű ismerőse lehet.

2020. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Értem amit mondasz , de minden évben kb 25-35 ember nyer átlagba a lottón főnyereményt Magyarországon.

Az 10 év alatt rosszabb esetben 250 ember.

Rengeteg a pletykás vagy dicsekvő ember Magyarországon .


El nem tudom képzelni, hogy mindegyik nyertes tök jól kezeli, nem dicsekszik, nem vág fel és tudja titkolni örökre.


Elég csak egy pletykás ember a családban aki tud róla vagy egy irigy barát..

2020. ápr. 10. 22:56
 33/44 anonim ***** válasza:

Kérdező, már többen is válaszoltunk, hogy ismerünk telitalálatost (vagy minimum olyat, aki ismer).

Innentől szerintem meg lett válaszolva a kérdés: tényleg meg lehet nyerni a főnyereményt.

2020. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a 25-35 ember amúgy sok. Ennyiszer nem viszik el egy évben az 5/6 lottót.


És van amikor valai kis összeget nyer a telitalálattal is (60-100 millió), amit akkor sem veszel észre, ha a közvetlen családtag nyeri, és nem mondja el. Ennyi pénzből lecseréli a kocsit, vesz egyetl jobb lakást, bármi, és máris a seggére vert.


Midnenki csak a sok milliárdos nyereményekre fókuszál.


Btw, nálunk is volt a távolabbi családban nagy nyertes a lottón, de ahhoz akkor kicsi volt a fődij, hogy valami iszonyat nagyot gurítsanak, lakás+kocsi+gyerekek elindítása, és vége lett a pénznek anélkül, hogy elverték volna.

2020. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
25-35 nyertes/ év meg van a Skandináv lottóval együtt.
2020. ápr. 20. 11:22
 36/44 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező! Hányan írjuk még le? Ismerünk ilyet, nem csalás! Legjobb barátom szülei nyertek félmilliárdot annó az ötös lottón. Vettek egy csomó ingatlant a fővárosban
2020. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Miért zavar, hogy mások véleményét , történetét is meg akarom hallgatni??


Ez miért probléma?

2020. máj. 4. 18:48
 38/44 anonim ***** válasza:
Az a jelenlegi intenzív nyeréshullám, ami folyik mostanság a magyar lottóba egyszerűen hihetetlen. Nyomon követem az 5,6,7 lottót de ezek után tényleg kellene hogy egyre több „ismerős” legyen aki nyert. Az emberek el vannak zárva, bár ott az online / sms lottó, de a jó öreg X -elésről nem hinném, hogy sok idős pikk-pakk át tudna állni. Azon felül megnövekedett a munkanélküliek száma, tehát ergo miből játszanak? Szerintem elég sok a kérdés.
2020. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
100%

Ismerek, Én magam nyertem meg az Euro Millions-t.


Az első pár hónapban volt para mert úgy éreztem, hogy figyelnek, követnek, de aztán sikerült eltűnnöm.

dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A nyertes számok?
dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!