Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan embert...

P83 kérdése:

Ismer valaki olyan embert akinek teli találata volt az 5-ös,6-os, skandináv vagy Euro Jackpot-on? Esetleg külföldi lottón nyert e magyar akit ismertek? A többi lent!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nagyon sokan firtatják ezt a kérdést.

Vannak akik azt mondják csalás és van a másik oldal aki azt mondja, hogy mivel minimális az esély a nyerésre nincs értelme csalni.


Nekem az furcsa a magyar lottókkal, hogy tavaly az 5-ös lottón 4x volt teli találat.a 6-os lottón 11x volt teli találat tavaly,a skandináv lottón 19x nyerték meg a teli találatot tavaly.


Nem furcsa az, hogy senki nem ismer olyan embert aki megnyerte volna? 4+11+19=34 ember egy évben aki ebből a 3 lottóból gazdagodott meg elvileg a tavalyi évben.


Érdemes abba is belegondolni, hogy pl a nagyszüleim sem ismertek olyan embert akinek teli találata volt a lottón, se a szüleim és én magam sem ismerek olyat akinek teli találata lett volna.


Tegyük fel-e 3 lottóból minden évben kb:25-35 ember meggazdagodik.


Akkor, hogy a fenébe lehet, hogy senki nem ismer olyan embert aki ebből gazdagodott meg?

Nem érdekes egy kicsit?

Persze mende-mondák vannak, hogy ebbe a kocsmába járt a nyertes, de semmi konkrét.

Mindenki ki megy külföldre és mindenki olyan ügyesen csinálja, hogy senki nem jön rá, hogy a lottóból lett pénze?


Az is eszembe jut, hogy ebben az országban nagy divat a visszaosztás.

megnyeretem X-el a lottót, hogy aztán oda adja nekem a felét..


Várom a véleményeket!



2016. jan. 24. 13:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy egy pékségbe jársz egy nyertessel, csak nincs a homlokára írva, hogy "telitalálat". Ha én nyerném meg az ötöslottó főnyereményét, akkor az ismerőseim többsége nem tudna róla.
2016. okt. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
77%

Több nyertest is ismerek.

Én magam meg voltam egyszer a nagy nyertessel való "titkos" találkozón. Átutalással fizetnek kb. két hét múlva.

2016. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%
Fateromnak 4-er volt telitalálatosa totón, de a kocsmabuli mindig 100-300e-el többe került neki, mint a főnyeremény, zöld kabátos alkoholista az öreg.
2016. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
94%

A férjemnek volt ilyen ismerőse, de ez kb 20 éve volt. Vállalkozó volt, ha nem mondta volna el részegen hogy miből van pénze, sose derül ki.

Ha mi nyernénk, biztos senkinek nem kötnénk az orrára.

2016. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
94%

Nézd, lehetséges, hogyha megnyerném a főnyereményt, én sem verném nagydobra.

És nem tudnál róla!

Ismer a fél város, nem hiányozna, hogy boldog boldogtalan jöjjön kölcsönkérni...

2016. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
91%
Tápiószecsőn a cukrászda tulajdonosa lottómilliomos.
2017. júl. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
18%

Én is nagyon szkeptikus vagyok a témában, pár éve skandináv lottóztam több százezres tételbe hogy hátha nyerek és megváltozik minden. Nem nyertem, 1x volt 6 os találatom vagy 120 ezret nyertem.

Nem rég utánanéztem. elég érdekes az a tény hogy a SZj Zrt vezérigazgatója egy fideszes politikus, ami mint tudjuk egy "tisztességes, becsületes" párt a diktátorral az élen.... ezek tekintetében hinni abban hogy lehet nyerni a magyar lottón .... nettó naivság.

2018. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:

Azért nem tudni nyertesekről, mert eltitkolják, hogy nyertek, sokszor még a család elől is. Gondolj bele te is titokban tartanád, nem akarnád hogy kéregetők és a maffia megjelenjen.


Utolsó nagyon "okos" vagy :DDD Összeesküvés elméletek helyett nézted volna meg a Szerencsejáték Zrt. honlapján a nyerési esélyeket. Skandinál 1:3 millióhoz az esélyed a telitalálatra, vagyis 900 millió forintodba kerülne, hogy biztosan nyerj! Mikor olcsóbb volt, akkor is 750 milliódba került volna! A rekord nyeremény eddig 690 millió volt, tehát lehetetlen biztosra menni. Egy szelvény pont elég ilyen nyerési esélyek mellett, ha ezret adsz fel sem nő az esélyed a nyerésre.

2020. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim válasza:

Régen én is azt gondoltam, hogy csalnak... Szerbiában sajnos azt csinálták, és élő adásban buktak le (előre kiírták a "nyerő számot"), azóta senki sem játszik Szerbiában, és több milliárdos bevételtől esnek el.... Mire akarok erre célozni? - arra, hogy a Szerencsejáték Zrt-nek nem éri meg csalnia, mert havonta több milliárdos bevételt hoz így is az állambácsikának/diktátor úrnak, és túl sokat kockáztatnának, ha csalnának... Nem éri meg nekik! Ők nem csalnak, hanem maga a játék a csalás, ugyanis az esélyed arra, hogy nyerj (nem is tudom, hogy fogalmazzak), de szinte lehetetlen! Több emberbe csap bele a villám évente, mint amennyien nyernek a lottón... Igen, jól értelmezted, még arra is nagyobb az esély, h beléd csap a villám (ne adj Isten), mint hogy nyerj a lottón...


Erre van egy nagyon szép tudományág, amivel egyetemen kínoztak minket, úgy hívják, hogy Valószínűségszámítás/számításelmélet...


Ettől függetlenül én skandit teszek, 2 mezőt, 5 hetessel, vagy 7-8 éve, ugyanazokkal a számokkal (amit még soha nem húztak ki) és nekem ebben ki is merült az összes szerencsejátékom... Ezt is csak azért teszem, mert attól félek, h egyszer kihúzzák a számaimat, és én pont akkor nem játszottam xD

2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

utolsó.

Szerbiában sem "csaltak". Egyszerűen az a drámai véletlen történt, hogy élő adásban a stáb elnézte a 27-es számot és véletlenül 21-nek vélték, amit a műsorvezető fel is olvasott (mert a közhiedelemmel ellentétben a műsorvezető nem a golyókat nézi, hanem a monitort maga előtt - ez így van MO-n is. Bárki aki járt már lottó sorsoláson láthatta). Az meg puszta véletlen, hogy utána pont úgy hozta a sors, hogy a 21-et húzták ki. De ha utánaszámolunk ennek azért nem annyira kicsi az esélye. Magának a bakinak jóval kisebb volt :)

2020. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!