Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hét vaterás kereskedője ad...

A hét vaterás kereskedője ad számlát?

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy 5800 értékelése van (Kócsi Nándornak) a Vaterán, reklámozzák is és az aukcióinál "Számlaadás: Nincs" látható.


Létezik az, hogy egy ilyen kaliberű kereskedő nem ad számlát?


[link]


[link]



2016. márc. 10. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2016. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nav-tól.
2016. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez bizony jó kérdés - ugyanis teljesen egyértelműen üzletszerű kereskedés, mivel van olyan terméke, ami többdarabos aukció.

Ha a saját, használt játékait, stb árulja, azt évi 600 ezer ft-ig megteheti adómentesen, de pl. az általad belinkelt Xbox játék is 2 db-os aukció. Na már most ugye az nem életszerű, hogy valamiből eleve 2-őt veszek, hogy tudjak játszani vele :D

2016. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, az lemaradt: még mielőtt "felnyomod" a NAV-nál, azért tényleg kérdezd meg tőle :-)

Még azt is megnéztem, hogy nem csak ennél az aukciónál, de többnél sincs jelölve, tehát nem véletlenül benne maradt, hogy nincs számlaadás.

(basszuskulcs, ilyenkor tök dühös vagyok, mert én meg épp most írok egy 11 ft-on végződött termékről számlát :D)

2016. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem adózik
2016. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!