Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utálok másoknak dolgozni, te...

Utálok másoknak dolgozni, te is így vagy ezzel?

Figyelt kérdés
Tudok dolgozni, nem vagyok lusta, de röhejesnek tartom hogy valaki így élje le az életét. 4munkahelyem volt 2éven belül, és rájöttem, hogy nem a munkahelyel, emberekkel, hanem azzal a gondolattal van bajom hogy el kell viselni, olyan emberek szövegelését, akiket eiffel torony magasan le..rok, időm nagy részét beáldozoma munkának stb. Az emberek is évekig dolgoznak mégsincs semmilyük, az élő példa a szüleim. csak hát ugye kell a pénz.
2016. ápr. 16. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amit leírtál kb olyan. mint a ma divatos "passzívházak"

1millióft-os bejárati ajtókat árulnak efféle házakhoz, 20cm grafitos hőszigetelés, porotherm tégla stb..

Tudod mit csinálok felhúzok egy szalmaházat, és annyi!

Ki lehet kerülni, csupán ne engedj annak a propagandának, hogy pénz nélkül nem lehet élni, pénzzel csak LÁTVÁNYOSAN lehet élni. Tiszteletem , tökéletesen egyetértek!

2016. ápr. 16. 13:29
 12/17 anonim ***** válasza:

#9 el lehet vonulni a világ elől és élhetsz tanyán is. Ózd környékén már jó pár hektárt hozzád vágnak 4-5 millióért, ott gazdálkodhatsz és kelhetsz kedvedre a tyúkokkal.


Pár éve mi volt? Ha nappal tengtél az utcán, akkor a rendőr elvitt mint hivatalos munkakerülőt.

Ha autót akartál venni, azt is előbb kérni kellett, majd 1 év után megkaptad.


Azzal van a gond, hogy sokan átesnek a ló túlsó oldalára. Akinek van 1 milliárdos vagyona az ahelyett, hogy élvezné a pénz nyújtotta kényelmet, dolgozik tovább és még többet harácsol össze. És bár jótékonykodnak, az sem önzetlen jótékonykodás hanem ingyen marketing neki meg a cégének.

2016. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, mint a kérdező. Közigben dolgozom 100.000 ft-ért. Váltani készülök, vállalkozó leszek. Megpróbálom, csak nagyon nehezen tudom magam elhatározni ezügyben :)


Nekem a legnagyobb bajom az alkalmazotti léttel - azonkívül, hogy a főnök és az ügyfél is nyomja a magáét - az, hogy én egyszerűen nem tudok egy helyben 8,5 órát ülni minden nap. annyi értelmes dolgot lehet(ne) ehelyett csinálni pl a vállalkozásban.

2016. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nekem könnyű, mert fiatal vagyok, amit leadok havi szinten az a rezsi. Munka mellett érdemes továbbképezni magad, felsőoktatás, vagy netről nyelvtanulás, vagy programozás.

Én tisztában vagyok vele mi a célom, te is tisztázd le. Első munkahelyemen a szemembe mondta arrogánsan a műszakvezetőm "Szar dolog a munkanélküliség" csak hogy érezzem a törődést. Össze kell számolni mi az a pénz amire valóban szükséged van, csakis saját magadnak.

2016. ápr. 16. 15:52
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ok, legyél vállalkozó!

Nincs főnök!

Azt meg kell hagyni, hogy ne foglalkozz mas emberek igényeivel, csak az a fontos, hogy mivel kapcsolatosak és azt tudod-e vállalni.

Viszont egy jó tanácsom.van: legyél kommunikatív, mert ezt nézik elsősorban.

2016. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


Ezt nekem írtad kérdező?: "Én tisztában vagyok vele mi a célom, te is tisztázd le. Első munkahelyemen a szemembe mondta arrogánsan a műszakvezetőm "Szar dolog a munkanélküliség" csak hogy érezzem a törődést. Össze kell számolni mi az a pénz amire valóban szükséged van, csakis saját magadnak."

2016. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, de így interneten kersztül nehéz megismerni a más ember elképzelését a jövőről, ahhoz való hozzáállását stb.:) Én a jég hátán is megélnék, sőt havi 47ezerből is meg lehet élni, annak feléből is:D
2016. ápr. 17. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!