Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottoland oldalról vélemények?

Lottoland oldalról vélemények?

Figyelt kérdés

eurojackpot-ot esetleg játszott itt valaki?


Elvileg hivatalosa oldal, ugyanannyiért lehet online játszani/sorsjegyet tölteni mint ha az árusító helyenekn vennénk..

650 ft egy játék...



Megéri ez?



2016. máj. 6. 13:36
1 2 3 4 5
 11/47 dobrogiur111 válasza:
29%
Sziasztok, en rendszeresen jatszom a Lottolanddel es neha nyerek is, legutobb 120 000 Ft-ot, amit ki is fizettek. Eleg vegigzongorazni a hitelesitesi folyamatot es bankatutalassal kervenyezni a penzed...
2019. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 rewqrewqrewq ***** válasza:
37%

1. A Lottóland nem nyel be pénzt mert több mint 2 milliós felhasználó tábora van ... kiknek befizetésiből 100x megkeresi a legnagyobb lottónyeremények árát is

2. Talán a világ minden sarkában a lottónyereményeket csak hivatalos személyi azonosító igazolványok bemutatásával fizetik ki. Aki itt sír h bekérték az igazolványai scennelt másolatát de ő nem küldte el ... az ne sírjon h nincs kifizetve. A Magyar lottó nyereményeket sem fizetik ki bizonyos értékhatár felett.

3. Nem válaszol az ügyfélszolgálat ..... érdekes nekem nemrég a lakcímváltozás macera miatt 4x is válaszoltak minden kérdésemre.

4. Nem fizettek ki ...... igen :) a régi trükk ... a konkurens lottó oldlak bérencei mindig szeretik lejártani a náluk sikeresebb Lottólandot.

5. Nemrég a Guinness rekordként is bejegyzett 90millió eurós online nyeremény kifizetését ... lecsekkolták a Guinness bizottság ellenőrei + a német Bild újság 2 munkatársa. A 36 éves ex takarító hölgy és mamája jelenleg az USA ban lakókocsi túrázik.

6. A Lottoland székhelye .... oda lehet menni szétnézni. https://www.youtube.com/watch?v=KJjdf4RESeQ&t=21s

2019. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 K.Péter 76 válasza:
73%
Nyertem egy kisebb összeget,ki sem utalták.Egy hetet vártam,aztán írtam nekik,hogy mi van.Semmi válasz.Úgyhogy inkább letiltottam a számlát,szerintem felejtős,legalábbis nekem tuti!
2019. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim válasza:
76%

Mi is nyertünk május elején 240 ezer forintot. Korábban 2-3 ezer forintos nyeremény kifizetésre került, EZ VOLT A BEETETÉS! A komolyabb nyereményt már NEM fizették ki! Többször egyeztettünk az ügyfélszolgálattal, szerintük május 3-án kiutalták, naná, hogy nem jött. Később, ja mégse, ellenőrzés van a fiókon. Újra kérdés az ügyfélszolgálarhoz: már minden rendben, utalják. Pénz nem jön.... Újra ügyfélszolgálat: már nincs válasz, sőt azóta egy válasz sincs semmilyen kérdésre.... Gyanítom már biztos, hogy pénz se lesz... egyszerűen átvertek, következmények nélkül!

Szóval a Lottoland hazudik, átver és hiteget szégyentelen módon! Teljes levelezés áll rendelkezésre, ez bizony a valóság!

2019. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
74%

Ha ez egy tisztességes kóceráj lenne, akkor - még ha Gibraltárban is van bejelentve - lenne egy tetves címe, ahova be tudsz menni szétrúgni a seggüket!

De még az sincs!

Velük játszani kétszer kell szerencsédnek lennie: 1, ha valóban nyersz, 2, hogy a nyereményt ki is fizessék!

A nyeremény kifizetésére nem sok garanciád van! Perelheted esetleg, de többe kerül a per, kint a nyeremény... Kerüljétek őket!!!

2019. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 megvettem válasza:
0%

egy érdekes cikk:

[link]

2019. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. tudok Eurojackpotot játszani garanciákkal, akkor miért játszanám egy noname gittegylettel?
2019. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
78%
Nem ajánlom.Csalók.
2019. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 dizelesgozgep válasza:
75%

Hali én január 12.-én nyertem 3000 HUF

Először nem jött meg kártyára azt mondták a MasterCard néha nem fogadja adjam meg visa kártyát vagy nemzetközi átutalás....

Kitalálod az sem jött meg....

Röviden kezdettől fogva azt akarják beadni hogy a webszámlaszámom adtam meg a főszámlám helyett

Amit kétlek mert fejből tudom a főszámlám plussz le is ellenőriztem a bankszámla kivonatomról

Ami nem lehetett véletlen sem a webszámlám é mert mivel azon semmi forgalom nincs virtuális volta miatt ezért nem is tud a bank adni a semmiről és letölteni sem tudsz az internetbankból

Azóta 5x voltam a bankban bekuldtem mindent persze nem jó pont úgy az az igazolás nem létezik ami nekik kell

Persze az azonósìtót amit kért a bank hogy kivizsgálja saját oldalról azt nem tudják megadni.

Mellesleg a webszámla úgy működik hogy automatikusan visszautalja ha érkezik rá mint kiderült a bankban...

Persze náluk a kifizetés sikeres pedig ha az történt volna amit mondanak visszadobjaa élből a dolgot.

Jelenleg ott tart a dolog hogy nem tudom igazolni hogy a webszámlámhoz tartozó IBAN szám az enyém

Na itt bukó a dolog végleg mert ha fejből úgy rontom is el a bankszámlaszámom hogy az pont a webszámlámé (ami hagyjuk már... Mert ha egy számra rosszul emlékszem azt mondom....) a hozzá tartozó IBAN számot nem tudom pont úgy elrontani mert az kb. Csak a bankszámlakivonatomon van (még ők mondták hogy onnan nézzem) de azt még nem tudsz a webszámlámról szerezni vagy véletlen arról kérni...

Már az elején gyanús volt de nagyon igényes az oldal gondoltam csak nem átverés. ..

Sajnos nem egyből néztem meg a véleményeket...

Nem mondom h senkit nem fizetnek ki csak mondjuk azt ami megtérül nekik mert visszajátszodtad többször

Na meg igen így olvasva a dolgot tényleg vajon miért van Gibraltáron?

2020. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
62%

Felejtős az egész, nincs értelme: ha sok pénzről lenne szó, ha kevésről, semmi garanciád nincs, nem tudsz hova menni reklamálni...

Mi haszna van annak hogy ott játszol? Miért kockáztatnál???

Ha pl megnyernéd az euró főnyereményét, hogy tudnád kipréselni belőlük a milliárdjaidat???

2020. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!