Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottoland oldalról vélemények?

Lottoland oldalról vélemények?

Figyelt kérdés

eurojackpot-ot esetleg játszott itt valaki?


Elvileg hivatalosa oldal, ugyanannyiért lehet online játszani/sorsjegyet tölteni mint ha az árusító helyenekn vennénk..

650 ft egy játék...



Megéri ez?



2016. máj. 6. 13:36
1 2 3 4 5
 21/47 dizelesgozgep válasza:
75%

Nyilván semmi. Kíváncsi vagyok mit reagálnak arra amit írtam aztán következő 2 emailen belül küldök egy szìvhez szóló üzit "Nikolett"-nek (ha egyáltalán így hívják...)

Aztán törlés

Nem arról a 3000 forintról van szó hanem eleve.

Meg olyan hitelesnek tűnt... Guiness rekord stb... Amit el is hiszek hogy kifizettek meg lepapìroztak marketingből így még több embert be tudnak húzni

2020. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
74%

Gondolj bele: miből is léteznének, miből is élnének, ha nem a lenyúlásokból? A lottózás mindenütt állami monopólium!

Ők sem kapják olcsóbban a szelvényeket!

Akkor miből léteznek?

Csak azokból a nyereményekből, amiknek a kifizetését (a nyertes "hibája" miatt) nem áll módjukban kifizetni!

Semmi rálátásod nincs a működésükre!

Bolond, aki egy szavukat is elhiszi!

2020. márc. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 dizelesgozgep válasza:
61%

Jogos!

Furcsa is volt hogy ugyanannyiba kerül.

Na mindegy is

2020. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 suicidebomber válasza:
82%

A Lottoland nem vesz szelvényeket sehonnan, ők gyakorlatilag egy fogadóiroda, ahol a lottószámokra fogadsz. Itt nincsenek valós lottószelvények.

Egyébként egyelőre nekem sem akarnak fizetni anak ellenére hogy minden adatot megadtam amit kértek.

2020. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
76%
SOHA NE DŐLJETEK BE NEKIK!!!
2020. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 kuckóságos válasza:
74%
#10-es.. Minden normális oldalnak be kell küldened az adataidat, kártyáidat lefényképezve.. nem fognak csak úgy kiutalni semmit (függetlenül attól, hogy ez az oldal tényleg utal vagy nem). Bet365-on is soklépcsős hitelesítés van, webcamerán keresztül is, és kifizettek már nekem több 100ezret, szóval ebben a részében semmi felháborító nincs.
2020. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
48%

NE DŐLJETEK BE NEKIK!

A NEKIK SZÁNT PÉNZT KÜLDJÉTEK NEKEM!

Én legalább megmondom, hogy semmit sem kaptok tőlem vissza a pénzetekért!

2020. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Toncsi László válasza:
56%
Nekem 4+1 volt...felét sem akarták kifizetni.Ügyvéd általi felszólításra, 1/2 év után jött meg a pénz.VIGYÁZZATOK, LEHÚZÁS, KÖDÖSÍTÉS!
2020. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Toncsi László válasza:
Amelyik ország lottóját szeretnéd játszani, oda regisztrálj, a hivatalos oldalra/ Ausztria win2day......Pl /
2020. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 aatikaa válasza:
76%
A Lottoland nem hivatalos lottóüzemeltető, és nem vásárol a résztvevők nevében lottószelvényeket. Ehelyett a Lottoland lehetővé teszi a Résztvevők számára, hogy különböző lottókon fogadásokat tegyenek, és ha egy Résztvevő megnyer egy fogadást, akkor közvetlenül a Lottoland fogja kifizetni őket, nem pedig egy hivatalos lottóüzemeltető. Kosár - Lottoland.eu Ez van a honlap alján. Átbaszás.
2020. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!