Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottoland oldalról vélemények?

Lottoland oldalról vélemények?

Figyelt kérdés

eurojackpot-ot esetleg játszott itt valaki?


Elvileg hivatalosa oldal, ugyanannyiért lehet online játszani/sorsjegyet tölteni mint ha az árusító helyenekn vennénk..

650 ft egy játék...



Megéri ez?



2016. máj. 6. 13:36
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Semmit!
2020. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Csak mondtak valamit, kétlem, hogy nem válaszolnának
2020. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 rewqrewqrewq ***** válasza:
29%

Mennyi idióta hozzászólás :) Azt meg ezt hallottam, nem fizetnek stb.

Több milliárd dollár az éves forgalmuk. Pont a te 1000 forintodat nyúlják le.

Kérik a személyi adatokat. Naná, hogy kérik, sok országban a lottózás életkorhoz kötött. Vagy ha milliárdokat nyernél esetleg ... majd egy mezei emilcimre meg az azon elküldött név nélküli bankszámlára majd elutalják????

Nem válaszolnak az emilre. Érdekes nekem mindig válaszoltak.

"2013-ban alapították, és gyorsan a piac egyik legnépszerűbb lottóhelyévé vált. Az elnyert legnagyobb jackpot díj 2018-ben elérte a 90 millió eurót. A játékosoknak juttatott teljes juttatás már meghaladta a 110 millió eurót, és a platform garantálja a gyors kifizetést."

2021. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:

Kedves előttem hozzászóló!

Örülj hogy ilyen szerencséd van....még, én is évekig játszottam rendesen fizettek aztán két hónapja semmi, csak hiteget az ügyfélszolgálat! Most állítólag a bankomnál van a pénz kérjek kifizetési bizonylatot, a bank persze semmiről sem tud, küldtek új bankszámlakivonatot nekik hogy nem utaltak!

Remélem Te nem jársz így!

2021. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
71%
A lottoland úgy működik, hogy te fogadsz lottolandnél egy bizonyos lottó kimenetelére. Nem kerülnek be a számaid a tényleges sorsolásba. Ha nyersz a pénzt a lottoland fizeti ki neked, nem az adott játék szervezője. Ha kicsit nyersz azt közvetlenül a lottoland fizeti ki, nagy nyereményeket pedig egy biztosítótársaság akivel a lottolandnek szerződése van. Bevételei a befizetett lottószelvények, kiadásai pedig a nyeremények, a működési költségek, a biztosítási díjak. Maradék a nyeresége.
2023. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Meglepő ennyi negatív kommentet olvasni. Betértem ide utána járni mik a tapasztalatok de egy kollégám mikor kimentünk egy cigire 5000bol nyert 70et. 5 perc alatt.. és nem az első nagyobb nyereménye volt pár alkalom után betetette a klímát a lakásába amire gyűjteni akart. Kva nagy mákja volt de szerintem nekem nem lenne haha
2023. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Én most nyertem 20 Eurot és három nap múlva megjött.
2023. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!