Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem fogadom el a munkaügyi...

Ha nem fogadom el a munkaügyi központ által felajánlott állást, akkor nem utalják az álláskeresési járulékot sem?

Figyelt kérdés
A lakóhelyemtől 20 km-re lenne, minimálbérért, buszbérletet nem fizetnének (14 ezer forint, ami nekem kellene fizetnem) és egyáltalán nem az iskolai végzettségemnek megfelelő. Érettségim, valamint kereskedelmi végzettségem van. Ők pedig takarítói állást ajánlottak fel. Ha nem fogadom el, akkor nem kapom még az álláskeresési járulékot sem? 12 év munkaviszonyom van, elvileg 3 hónapig utalniuk kellene, ha nem sikerül megfelelő állást találnom.
2016. aug. 17. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 1/2 évig a munkaügyi kifizeti a távolsági bérletet . Nem tudom mennyire vevők az érveidre, de a felajánlott munka elnem fogadása = "kicsapnak" a munkaügyi központból pár hónapra és az álláskeresésit is megvonják .
2016. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!