Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is "éhbér" ez...

Szerintetek is "éhbér" ez ezért a munkáért?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve dolgozom egy kis vállalkozásnál. Diplomával rendelkezem, a munka szaknyelvi tudást igényel 80%-ban és agyi munka, a maradék 20% kb. az adminisztratív feladat.

6 órában foglalkoztatnak, a bérem levonások után nettó 65.000 Forint. Béren kívüli juttatás, utazási költségtérítés nincs.

Csak én érzem nagyon nagyon kevésnek vagy szerintetek is így van?



2016. aug. 25. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Ész nem jár a diploma mellé? Diplomával nettó 65 ezerért dolgozni?? Egy takarító, raktáros, sofőr, pénztáros, árufeltöltő, bkv ellenőr, építőipari segédmunkás, bolti eladó, pincér, biztonsági őr, gondnok és még egy mcdonalds dolgozó is többet keres annál.

Én diákként többet kerestem 10 éve nyári munkával.

2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Azért érdekelne, hogy milyen diploma is az, illetve ki-mit tekint agyi munkának?


Hogy mást ne mondjak, egy titkárnő is mondhatja, hogy "agyi munkát" végez, és végül is annyi igaza lenne, hogy nem fizikait. De attól még nem agyi.

(Már ha létezne ilyen megfogalmazás. Szaktudást igénylő munka van, és azt értjük alatta, amikor valaki max 2-3 hónap alatt nem tudja elsajátítani.)

2016. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hr tanácsadói diplomám van. Amit csinálok, nem sajátítható el 2-3 hónap alatt.

Jövő héten beszélek a főnökömmel, ha nem emel, felmondok.

És még én érzem magam rosszul emiatt és érzem kellemetlennek.. :S

2016. szept. 2. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!