Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne tízmillió adósságotok...

Ha lenne tízmillió adósságotok, amit esélyetek sincs befizetni fele fizetéseteket vonnák, vizet villanyt rendszeresen rátok zárnák, házatokat bármikor eladhatnák a fejetek fölül, de ennek ellenére éveken át sikeresen lavíroztatok?

Figyelt kérdés
majd jönne egy olyan lehetőség, hogy amiben száz millió adósságotok lenne, villában laknátok, bmw-vel mehetnétek, lenne víz villany gáz jó kaják, de ugyanúgy esély se lenne a törlesztésre, napról napra élnétek, csak nem tíz hanem százezrekkel kellene centizgetni s bármikor elveszhetnétek az egészet, belemennétek?
2016. szept. 12. 10:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

jol van bmeg egy ujabb almodozo.


A melyszegenysegbol lettek milliardosok.

😂😂

Gondolom te is ilyen baberokra torsz.


Az atlag lehet hogy sokmindene nem volt de nem ugy kell elkepzelni, hogy egyik nap meg krumplira se volt penzuk AZTAN JOTT "A LEHETOSEG" (haha) es hirtelen Mercedesszel kezdtek jarni meg villaba koltoztek.


Ez igy nez ki:

csoro, dolgozik

valamit nagyon megismer, megkedvel, sokszor hobby

tanul/ vallalkozast alapit

a vallalkozasaban agyondolgozza magat

amikor eler egy szintet elkalmazottat vesz fel a monoton munkakra

amikor mar jol megy minden, kialakult egy rendszer vezetoket vesz fel, akik igy leemelik a vallarol a mindennapos feladatok hulyeseeit


Ettol fuggetlenul azok akiket en ismerek meg mindig ok toltik be a cegvezetoi posztot, igy nagy felelosseg van rajtuk es sokat dolgoznak, viszont az is tuti, hogy ha akar el tud menni 1-1 hetre utazni, csak nem a csucsidoszakban.

2016. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

A kerdesre meg a valaszom nem. Tuti valami nagy bajba akarnanak rakni ezzel a "lehetoseggel" na meg milyen nagy villaban laknek, ha szazmillios adossagom lenne? Kapasbol elvennek, ha az enyem lenne, ha meg nem az enyem, akkor csak konyoruletbol lakhatom ott, az meg nem biztos, hogy orokke tart.


Ha belemesz, akkor gratulalok, jo utat kivanok az adossagspiralban.


Amugy en kimennek hajora/ kulfoldre bentlakassal dolgozni. Kb. 500-600.000 es nem kell semmire kolteni szoval 10 millat letudnek 20 honap alatt ca. 2-3 ev es utana indulna az eletem. Talan valami levelezos sulit kozben csinalnek h legyen valamk szakmam.

2016. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

még jó hogy nem egyik napról a másikra lesz valaki csóróból milliárdossá, hanem hosszú kemény munkával.

nem is értem hogy jött neked egyáltalán az elöbbi feltételezése...

2016. szept. 12. 17:54
 14/38 A kérdező kommentje:

utolsó te meg érdekeseket írsz... bele akarnának rakni...


fel se merül, hogy saját kútfődből hozol létre valamit


megsúgom jöttek milliárdosok mélyszegénységből, lettek gazdagok, de nem milliárdosok idővel milliárdossá (nem még a milliomosok se villanásszerűen egyik napról a másikra lettek milliomosok, hanem idővel, kemény munka után), de olyan hogy valakit "beleraktak" volna a milliárdosságba, na olyan nem volt sose és valószinüleg nem is lesz.


az meg külön érdekesség, hogy feltételes módban beszélsz 5-600 ezer forintos munkáról...

Annyira mégsem jó hogy megtedd, csak meg tennéd...


De ugy néz ki a késedelmes fizetés fogalmát se ismered.

Attól hogy valakinek 100 millió adóssága van, még nem adják el a feje fölül a villát ha valamilyen késedelmi határidőn belül fizet ezt azt. Aki pedig nem 10 hanem 100 ezrekkel lavírozik annak ugyanúgy mehet egy darabig ez 100 milliós adóssággal is mint a 10 ezres lavírozással mert lényegi különbség nincs közte. Az azonban nagy különbség, hogy eközben nem éhezik nem fázik mert ha az aprópénz egy nagyságrenddel nagyobb, akkor nem a kaja lesz a gond hanem a BMW fentartása...

2016. szept. 12. 18:03
 15/38 anonim ***** válasza:

14-es ez kesz.


Ismerek olyat akinek szazmillas adossaga van. Amit lehet elvettek tole!! Albiban tengodik a csajaval.


TE HOGYAN KEPZELED EL AZT, hogy szazmillios tartozassal villaban elsz meg luxusautot vezetsz es millios adossaggal "lavirozol" - Jesszus, hogy lehet "lavirozni" millios adossaggal, ezt mondd mar meg nekem?

Szamlagyaros majmokat szoktak igy tartani max.



"Felteteles modban irsz, de megsem annyira jo hogy te megcsinald"

Ja, mert en mar ezen a szinten tulvagyok dragam, erted? Mar megcsinaltam.

2016. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Attól hogy te ismersz egy balekot még nem mindenki balek.
2016. szept. 12. 18:43
 17/38 A kérdező kommentje:
Szóval azért írod feltételes módban mert már megcsináltad. Teljesen érthető.
2016. szept. 12. 18:44
 18/38 A kérdező kommentje:

Visszatérve az ismerőseidre, nem valószínű, hogy azért vették el mindenükét mert százmilliós adósságuk van hanem mert lejárt adósságuk volt és nem voltak képesek egy bizonyos határidőn túl se törleszteni.


Ugyanis nem egyből jön a behajtó ennek is van egy menete.

2016. szept. 12. 18:47
 19/38 A kérdező kommentje:

"TE HOGYAN KEPZELED EL AZT,"

erre is válaszolok.

Mint irtam, nem csak balekok élnek a földön. S egyáltalán nem biztos hogy valakinek 100 milliós adóssága mellett csak villája van és egy BMW-je ami kb 100 milliót ér. Hanem pl, a száz milliós adósságból egy milliókat termelő cége van ami azonban nem elég erős ahhoz hogy határidőn belül törlesszen, ahhoz még feljebb kell fejleszteni.

Szóval nem mindenki akkora balek, hogy házra autóra plazma tévére, stb-re vegyen fel hitelt, az értelmesebbike vállalkozásra vesz fel hitel ami azonban nem mindig lesz egyik napról a másikra aranybánya. Sőt, nagyon ritkán lesz így. Ezt max. itt a gyakorin feltételezik egyesek mielőtt elvetnék, a valóságban talán sose egyik napról a másikra fog tejelni egy vállalkozás.

2016. szept. 12. 18:59
 20/38 anonim ***** válasza:

Szerinted nem balek az, aki szazmillios tartozast halmoz fel es azt mondja, hogy a milliokat termelo vallalkozasavl o sikeres??? Ez egy balek.


Ahogy irod, meg van a menete! Es elobb vagy utobb a behajt kopog! Tudod igy elt az az ismeros is, nagy haz, nagy autok, aztan papa, allandoan hot ideg volt.


De hajra, ha te olyan okos vagy! Csinald, minek kerdezel akkor minket "balekokat" hogy mi a velemenyunk az ugyrol?

legyel egesz eletedre eladosodva, tok jo! Szerintem jobban nem is lehetne csinalni! Ugyes es nagyon okos ember vagy!



Meg mar minek kene kijelento modban irnom? Nekem nincs tizmillios tartozasom, nem kellett 3-4 evet lehuznom. Dolgoztam igy igen, mert nem vagyok finnyas meg nem budos a munka, aztan ami penzem volt abbol csinaltam mast nem pedig szazmillios adossagot.


Na jol van. Mit csinalsz ha majd kopogtat a behajto?

2016. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!