Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne tízmillió adósságotok...

Ha lenne tízmillió adósságotok, amit esélyetek sincs befizetni fele fizetéseteket vonnák, vizet villanyt rendszeresen rátok zárnák, házatokat bármikor eladhatnák a fejetek fölül, de ennek ellenére éveken át sikeresen lavíroztatok?

Figyelt kérdés
majd jönne egy olyan lehetőség, hogy amiben száz millió adósságotok lenne, villában laknátok, bmw-vel mehetnétek, lenne víz villany gáz jó kaják, de ugyanúgy esély se lenne a törlesztésre, napról napra élnétek, csak nem tíz hanem százezrekkel kellene centizgetni s bármikor elveszhetnétek az egészet, belemennétek?
2016. szept. 12. 10:46
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nos én éppen dolgozok. vajon te is elmondhatod ezt magadról? Vagy te csak dolgoztál?


Az se én vagyok aki már nemtud mást csak mocskolódni. Nem kioktatni érvekkel - hanem vulgárisan mocskolódni, mert ész érvei nem nagyon vannak, tulajdonképpen nem is voltak max mikor a saját hülyeségét cáfolta meg.


Szóval attól hogy anyuka a segged alá tolt állást még ne legyen ekkora az arcod. Látod én is ki tudok találni mindenfélét nem csak te vagy erre képes.

2016. szept. 12. 23:32
 32/38 anonim ***** válasza:

Nagyszeru, meg mindig nem tudsz semmit se mondani mi lenne ez a nagy adossaghalmazbol meg nagyobb adossagba valo "lavirozas"


Ahhoz hogy anyam-apam mit rakott alam meg semmi koze nincs a dologhoz, de megsugom apamnak uj csaladja van, szoval a nagy nullat rakta alam, anyamnak meg en adtam most 900.000 forintot, szoval o is sokmindent ad alam, inkabb egy bankautmata vagyok, mint kitartott. 😂😂😂


Inkabb huzzal vissza dolgozni, mert nem fog csokkenni a tizmilios tartozasod igy.

Arcbol kicsit visszavehetnel, mondanam, hogy sokra nem viszed ilyen stilussal, de hat na... latjuk az eredmenyet.

2016. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Mégis miért kellene bármi részletet elárulnom egy fiktív helyzetről egy nyáladzó idiótának aki egy egyszerű kérdésből vulgaritásrohamot rendez itt a gyakori közönségének?? Főleg, hogy ép te kötöttél belém mert felmerészeltem tenni a kérdést többféle részleteiben is, hogy többféle irányból szólhassanak hozzá azok akik nem kötekedni és mocskolódni akarnak, amiért konkrét gondolatokat mondok, nem működésképtelen baromságokat vulgáris mocskolódással fűszerezve irkálnak mint te..

Most akkor írjak bővebben vagy ne? Jó lenne ha előbb eldöntenéd magadban, hogy mit akarsz egyáltalán.


Ráadásul nem is adósságba lavírozásról van szó. Nagyon megterhelő lehetett az a munka ha ennyire elvette a józan eszedet. És témán belül is az egész kérdés arról szól, hogy belemennétek e egy ilyen helyzetbe nem pedig az hogy nekem tiz vagy száz milliós adósságom lenne vagy ép villám lenne vagy nem lenne vagy ép bármibe bele akarnék e menni.


Ez csak a te őrült agyszüleményed hogy ez rólam szólna miközben utalás se volt róla sehol.

Az is a te őrült agyszüleményed volt hogy valaki villanásszerűen lesz milliomos vagy milliárdos. Erről se volt itt szó, ezt a baromságot is kitaláltad vagy úgy tálaltad mintha itt le lenne írva s belekötöttél.


Javaslom fordulj orvoshoz mert az amit itt műveltél mert valaki írni merészelt a gyakorira sőt a tiedtől eltérő véleménye merészelt lenni már beteges. Eltérő (saját) vélemény miatt vulgárisan mocskolódni számodra idegen embert ide oda vezényelgetni neten (!!!)... anyósomnak nincs ilyen kontyol kényszere mint neked pedig az ő korában már lehetne.


Azt pedig hogy mikor dolgozom vagy mikor nem, nem te fogod eldönteni aki egy fillért se fizetsz nekem. Majd ha veszed a fáradtságot és a pénzedből munkát adsz bárkinek, akkor pattogtathatod ide vagy oda, de ingyen senki sem fog neked ugrálni ezt jó ha megszokod.

2016. szept. 13. 00:42
 34/38 A kérdező kommentje:

*kontroll kényszere


gyengébbek kedvéért (nem célzás egyetlen egy bizonyos személyre) külön javítottam az elirtás.

2016. szept. 13. 00:44
 35/38 A kérdező kommentje:
* elírást. de úgy néz ki az eredeti se ártana itt.
2016. szept. 13. 00:45
 36/38 anonim ***** válasza:
Tul hosszu mar nem olvastam el. Sok sikert az elethez! 🙏
2016. szept. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Aki olyan hülyeséget hisz ebből a kérdésből, hogy ép most készülök felvenni százmillió hitelt és ezt akarom itt a gyakorin megtárgyalni az jobb lett volna ha egyáltalán nem olvassa el.
2016. szept. 13. 08:13
 38/38 A kérdező kommentje:
(a többi hülyeségről nem is beszélve)
2016. szept. 13. 08:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!