Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Veszpremben van szukseg/...

Bella bell kérdése:

Veszpremben van szukseg/ kereslet kavehazra? Talan az egyetem kornyeken?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiány van belőle?
2016. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Egy parat lattam, de leginkabb a kiulos resz volt nagy, igy telen nem tudom mit csinalnak. Nem Veszpremben lakunk, de az a legkozelebbi varos. Ket honapja koltoztunk a kornyekre, meg nem neztem meg az egesz varost, viszont az egyetem varosban nem talaltam meg.
2016. szept. 18. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszprémet nem ismerem, de a kávézó témához egy megjegyzés. Egy kicsit kisebb városban a nyugati határszélen van 4-5 úgymond menő kávézó. Napközben szinte mindegyikben csak egy-két asztalnál üldögélnek főként osztrák turisták, esténként és szombatonként járnak a helyi fiatalok. Mindegyik olyan full gazdag vállalkozóké akiknek vannak ingatlan projektjeik, fogászataik, autókereskedéseik stb. szóval több lábon állnak. Valószinűleg nem a kávézók hozzák nekik a nyereséget inkább csak hobbi, presztizs és/vagy pénzügyi trükközés lehet a háttérben.
2016. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan erzesem van, hogy teljesen igazad van. Kar mert olyan regota szerettem volna egy kavezot, de mert minden sarkon lassan van mar egy, konnyen latni, hogy nincs ra nagy igeny, hiszen alig vannak bent.


Koszonom! Mas iranyba kell mennem.

2016. szept. 20. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy lebeszéltelek, de én is folyton ilyeneken agyalok, de eddig nem jutottam semmire. Talán valamilyen szakmát kellene kitanulni amivel aztán lehetne önállósodni, de mit érdemes tanulni és hol?
2016. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En is mar ezen gondolkozom evek ota. A vilag meg olyan gyorsan valtozik, hogy a jovobe kell latni azert, hogy nehogy olyat tanulj meg amire 5 ev mulva semmi kereslet nincs. Nincs meg eleg ismeretem az europai piacon, de az ulet idegen orszagokkal sok munkaerot igenyel. A profession.com -on sokat ajanlott munka az valoszinuleg olyan amit erdemes betanulni. Sok szerencset Neked is!
2016. szept. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!