Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hűtőgépcsere programban még...

Hűtőgépcsere programban még lesz miniszteri döntés, csak mert az első 9000 ember között nem találtam magam?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van lista? Hol? E-mailben nem küldtek értesítést, hogy mi van?
2016. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van egy újabb, majdnem 10000-es, szept. 23-i lista!!!


[link]

2016. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Milyen érdekes pl. Észak-Magyarországon 3000 a nyertesek száma,ez Közép-Magyarországi pályázóknál (utolsó nap) már csak 172 nyertes van.Ismét sikerült bebizonyítani,hogy van egy "Nesze semmi fog meg jól,pályázat"(szomorú,de ez az igazság). :(
2016. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Észak-Magyarországon 3000 a nyertesek száma,ez Közép-Magyarországi pályázóknál (utolsó nap) már csak 172 nyertes van."


Melyik listán? Az összes listát nézd összesítve, mert ezek még csak részeredmények! Szerintem lesz még újabb lista is, hiszen amelyik pályázat pl. engem érdekel, annak a kódja még egyik listán sincs rajta.

2016. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
2 lista van a nyertes pályázatról HCSG/2016 oldalon (miniszteri döntés támogatói okirat),az első( augusztus 25-i) és a 2.(szeptember.23) szerepel.
2016. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Honnan tudod,hogy ezek még csak részeredmények?
2016. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy én még nem vagyok rajta egyiken sem. Márpedig vagy úgy, hogy az áll a nevem mellett, hogy nyertem, vagy úgy, hogy az áll mellette, hogy nem nyertem, ott kéne, hogy legyek. Vagy nem? Korábbi ilyen pályázatoknál nem így volt? Hiszen a miniszter mindegyik beadott pályázatot el kell, hogy bírálja. Nem muszáj mindegyiket kedvezően elbírálnia, de valami hír csak kéne, hogy legyen arról is, hogy kik nem nyertek. Tehát amíg nem vagyok rajta egyik listán sem, addig ezek csak részeredmények szerintem.
2016. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem csak a nyertes pályázatok vannak a listán és aki nem nyert (vagy nyert annak is) annak a pályázata alján (ügyfélkapun keresztül) kell hogy legyen egy miniszteri döntés,nálunk ott még nincs határozat ezért is reménykedek,hogy hátha bővül még az a lista.
2016. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megjelent a harmadik lista! (Nyertesként e-mailt is kaptam.)
2016. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 zender006 válasza:

Olyankor mi van ha nincs az a típus amit a pályázatba beleirtunk?

A medai marktban néztünk ki egyet de már nem is hozza, hogy lenne belőle.

Szerintetek mennyire van ez megkötve?

A kereskedővel meglehet beszélni?

Vagy mi a teendő?

2016. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!