Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Apam negfejtett valami kereszt...

Apam negfejtett valami keresztrejtvenyt es bekuldte es allitolag ertekes ajandekokat nyert csak sztem lesz ez atveres?

Figyelt kérdés
hivtak telefonon hogy oktober 4- en majd jonnek ide az otthonunkba hozzak a nyeremenyeket es legyen itt mindenkeppen 6 ember ezt mondtak neki, na mar ez gyanus minek kell itt lennie 6 embernek?? valoszinuleg a szorolapokon ami van keresztrejtveny nem tudom ti szoktatok e kapni valszeg azt kuldhette be, anyam szerint is atveres ez sztem is, valszeg meg akarnak velunk vetetni draga dolgokat, de am se szivesen engedunk be ide idegeneket, hogyan ertessem meg apamal hogy ezt felejtse el, mert az a baj ennek akarmit mondanak mindent elhisz

2016. szept. 24. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Honnan van a keresztrejtvény? Oda kéne valami telefonszám, fel kell hívni őket és rákérdezni.
2016. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudjuk, csak gondoljuk hogy a szorolapon ami szokott lenni keresztrejtveny azt kuldhette be, de ha fel is tudnank oket hivni ugyse valjak be ha atveres ha csak lehuzni akarnak minket
2016. szept. 24. 08:46
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Milyen szórólap?

De meg lehet kérdezni, hogy miért kell a 6 ember; hogy pontosan mi a nyeremény; esetleg megemlíteni hogy az unokatesó rendőr, nem baj-e hogy ő az egyik ember a 6ból.

2016. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Termékbemutató lesz ez. Az értékes nyeremény vagy egy kávéfőző lesz, vagy 100ezer forint engedmény egy 700ezer forintos edénykészletből.
2016. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Eléggé gyanús, főleg ha még ott kell lennie 6 embernek. Ez valami termékbemutató lesz, be ne engedje őket a lakásba! Ki sem kell menni, ha csöngetnek.
2016. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd vissza őket, hogy nem kértek semmilyen nyereményt, ne is jöjjenek, mert úgysem lesznek beengedve.
2016. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudnam a teloszamot megtennem, de apamnak az a baj ezt nem lehet megmagyarazni mert sajnos nem vmi okos es egyszeruen mindent elhisz
2016. szept. 24. 08:54
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Akkor sokat nem tudtok tenni.

Legyen otthon egy olyan ember aki ezt átlátja és határozottan küldje el őket.

2016. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ismerősen hangzik, már többször meg is hívtak ilyenre. Tény, hogy néha tényleg kapsz valami egész értelmes, értékes dolgot. De többnyire ezek úgy mennek, hogy veszel egy irtó drága tárgyat és akkor kapsz egy kis kacatot ingyen. Olyanról is hallottam, aki nem akart elmenni a lakásból, amíg valamit nem vettek.
2016. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer nyertem rejtvényen, kiküldték.

Nem kihozták, pláne nem kellett 6 ember. S tudtam, hogy mi lesz a nyeremény.

Ez gyanús, pláne 6 emberrel.

2016. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!