Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon több pénz...

Magyarországon több pénz kereshető egy mcdonalds franchiseal mint Nyugaton, hiszen nálunk alig kell bért fizetni a dolgozóknak?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy Nyugaton ugyanúgy 1 euróba kerül egy sajtburger ahogy nálunk is 300 huf körül van,de a nagyobb szendvicsek se lénygesen drágábbak a nyugati országokban a mekikben.


Tehát nálunk durvább profitot termelnek, mert minden egyéb költségük alacsonyabb mint Nyugaton, főleg az élőmunka költsége.


Nálunk jobb biznisz lehet ez mint mondjuk Németországban?


2016. okt. 9. 21:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az, hogy több pénze van egy osztraknak és ezáltal többet költ a mekiben. És más termékeket is, nem flat az árrés minden terméken.
2016. okt. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

"Négyszer annyit esznek az osztrákok a mekikben? "


Elsiklottál az én kommentem felett. Pl. arányaiban több fogy a drágább termékekből, mint nálunk (lásd a példám a sajtburgerrel és a bigmaccel). Ez teljesen reális, hiszen a meki árai amúgy nagyon nem a hazai pénztárcára vannak szabva, így az emberek nálunk igyekeznek az olcsóbb termékeket választani.

2016. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a moderátorok tehetnének valamit a Balázskázós kommentelővel, mert ez a troll majdnem minden kérdéshez odaírja, holott biztos, hogy nem ugyanaz a személy írja mindazokat a kérdéseket.
2016. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%

"holott biztos, hogy nem ugyanaz a személy írja mindazokat a kérdéseket."


Ebben azért nem lennék olyan biztos. :D Ugyanazokat a kérdéseket írja ki, ugyanolyan megfogalmazással és érvekkel, ami elég gyanús. Ha nem is ugyanaz a személy lenne (amit erősen kétlek), akkor sem "illik" a szabályzat szerint megkérdezni újra és újra olyasvalamit, amiről már több tudat hasonló kérdés született.

2016. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Igen, erre akartam én is utalni. Magyarországon mindenki sorban áll a sajtburgerért, az osztrákok meg telerakják a tálcát a legnagyobb szendvicsekkel, 50Eurót simán elmekiznek egy alkalommal, Magyarországon az emberek 90%-a ennyiért már étterembe se megy.
2016. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
45%
De igen, ez mind sas balazska. Az első mondatból még lehet ismerni. Még tagadni sem szokta ( ami legalább becsülendő)
2016. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
61%
Minden kérdésnél, ami valamilyen nyugat-európai vs. magyar bér és árszínvonallal kapcsolatos, odaírod, hogy Balázska. Te komolyan azt gondolod, hogy ezek a kérdések kizárólag egyetlen személyt foglalkoztatnak itt? Amúgy ki a tököm az a Sas Balázs? Honnan veszed, hogy így hívják valamely kérdezőt?
2016. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
69%

Mert ő ír ki ugyanolyan kérdéseket, ha figyelemmel követed egy ideje a kategóriát, akkor biztosan találkoztál vele te is. Egy Séf fiú becenevű, egyébként Balázs nevű huszonéves srác, aki Ausztriában dolgozott Mekiben, de az alkoholproblémái miatt kirúgták és most is Ausztriában él munkanélküli segélyből, saját bevallása szerint alkoholista.


Néha beregisztrál ide egy új felhasználó névvel, megkérdezi 100. alkalommal is, hogy miért nem keres itthon egy mekis dolgozó ugyanannyit, mint nyugaton, esetleg véres munkásforradalmat vizionál, majd törlik a moderátorok és pár nap múlva az egész kezdődik elölről.

2016. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Aki követi a gyakori az tudja, hogy balazska kb 5 semat követ attól függően mennyit pialt előtte. Vakon 1000 közül még lehet ismerni a kérdéseit. Halálra idegesít mindenkit a hulyesegeket.
2016. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én azt is simán elképzelem, sőt nagyon gyanús, hogy ez a 13:25-ös is Balázs, és a saját kérdései alá írogat másik regisztrációval a szerencsétlen nyomorult.
2016. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!