Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon több pénz...

Magyarországon több pénz kereshető egy mcdonalds franchiseal mint Nyugaton, hiszen nálunk alig kell bért fizetni a dolgozóknak?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy Nyugaton ugyanúgy 1 euróba kerül egy sajtburger ahogy nálunk is 300 huf körül van,de a nagyobb szendvicsek se lénygesen drágábbak a nyugati országokban a mekikben.


Tehát nálunk durvább profitot termelnek, mert minden egyéb költségük alacsonyabb mint Nyugaton, főleg az élőmunka költsége.


Nálunk jobb biznisz lehet ez mint mondjuk Németországban?


2016. okt. 9. 21:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Igen, volt már olyan, hogy saját magának válaszolgatott. :(
2016. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Vicc, hogy ezzel jövök, de nem az írási stílus, hanem

a helyesírási hibák ismétlődéséből simán rá lehet

jönni :)

2016. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
30%

13:25-ös vagyok.


Balázskázós gyerek, te nagyon beteg vagy. Rendszeresen olvasom itt az Üzlet és pénzügyek témájú kérdéseket, és majdnem minden 2. kérdés alatt beírod, hogy Balázska. Miközben majdnem mindig más teszi fel a kérdést, a közös metszet te vagy, aki folyton nyomod a Balázskázast. Vicces, hogy már én ia Balázska lettem. Szerintem menj pszichiáterrel. Egyébként jelentettem az összes válaszodat, mert egyre idegesítőbb, hogy minden kérdés alatt tönkreteszed a párbeszédet. Én például veled ellentétben először a kérdésre válaszoltam, mert a kérdezővel amúgy nem értek egyet, nem nagyobb buli itthon gyorséttermet üzemeltetni.

2016. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
23%
Hozzáteszem, én is olvastam, hogy az állítólagos Balázska Ausztriában melózott. Csak az a baj, hogy stílus alapján jó ha 1-2 kérdést tesz fel havonta, te meg egy rakás kérdés alá beírod, hogy Balázska.
2016. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
21: Ha a Soproni albérletárakról volt szó, akkor az asszem én voltam. Fölkaptam a vizet és 1más után írtam kb. 5 kommentet.
2016. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
23: Igazad van, engem is volt hogy le Balázsoztak.
2016. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Gyártják az összeesküvés-elméleteket.
2016. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

# 23


Te amúgy kihez beszélsz? Csak mert az első válaszoló írta, hogy balázska irogat és ő azóta egyáltalán nem írt a témában. A többi 74%-os választ én írtam.


Mellesleg már én is osztom azt a nézetet, hogy sas bazsika új taktikája, hogy 2-3 nickel irogat a saját kérdéseire :) Régen is csinálta ezt, de hamar leszokott róla, mert szörnyen átlátszó volt - ahogy most is az.

2016. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

25:

Én is kommenteltem a soproni albérlet árakról szóló kérdésnél, csak én más előjellel, én a határszél miatt nem tartom indokolatlannak az ottani magas árakat. Meg van némi rálátásom az ottani ingatlan piacra szüleim révén.

2016. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

28:

Tudom, hogy nem egy ember Balázskázik, de ha már engem is lebalázskázott az egyikőtök, és úgy tűnik sok más embert is, átvettem tőle a stratégiát, és egynek tekintem az összes balázskázóa trollt. Csak hogy görbe tükröt mutassak nektek.

2016. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!