Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon több pénz...

Magyarországon több pénz kereshető egy mcdonalds franchiseal mint Nyugaton, hiszen nálunk alig kell bért fizetni a dolgozóknak?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy Nyugaton ugyanúgy 1 euróba kerül egy sajtburger ahogy nálunk is 300 huf körül van,de a nagyobb szendvicsek se lénygesen drágábbak a nyugati országokban a mekikben.


Tehát nálunk durvább profitot termelnek, mert minden egyéb költségük alacsonyabb mint Nyugaton, főleg az élőmunka költsége.


Nálunk jobb biznisz lehet ez mint mondjuk Németországban?


2016. okt. 9. 21:50
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
82%
Balázska lassan olyan lesz, mint Anonymous, bárki lehet az. Ha grafikus lennék, már tuti terveztem volna Balázskás pólót a Che Guevara-pólók mintájára (vörös háttér előtt szigorú tekintetű fekete sziluett, a sapkáján egy McDonald's logóval).
2016. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
78%

31:

Szerintem meg tényleg ideje lenne felkeresned egy szakembert.

2016. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
65%
32: Szerintem még oltárt is állított neki otthon.
2016. okt. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrivel. Mostantól Übülkének nevezem a tagot. Übülke, nem unod még?
2016. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%
Ő aki vagy 5 különböző felhasználóról flameli szét a nyomorult életével az oldalt, de mi vagyunk a trollok. hát persze.
2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Van az az 5 50 is :)
2016. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Értem Übülke, akkor helyes volt a feltételezésem, hogy egyedül nyomod.
2016. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!