Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam meg még a...

Miért nem kaptam meg még a munkanélküli pénzem?

Figyelt kérdés
Augusztusban lettem munkanelkuli. 3 hónapra járt volna pénz. Az augsztusit megkaptam. De a szeptemberi még mindig nem. Még kellet volna jelenben szept 21_en. Nem mentem el, mert akkor már találtam melót de csak okt. 1_el jelentették be. Mikor bennvoltam a munkaügyi irodában hogy találtam munkát, belepecseteltek a rózsaszín. Konyvembe hogy aug 1tol szept 30ig mindent fizettek utánam. De a pénzem még mindig nem jött meg.....

2016. okt. 15. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a munkaügyiben! elakadt valahol
2016. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A romák megették.
2016. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felhívtam őket, azt mondták, hogy megy a pénz, nyugodjak meg, csak a hó közepei turnussal fog jönni most valamiért, nem pedig a hó elejeivel jött.
2016. okt. 17. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor jó! előfordul néha, hogy valami miatt elakad
2016. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!