Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti el mennétek New Yorkba,18...

Ti el mennétek New Yorkba,18 évesen, magatokba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy azt a célt tüztem ki idénre magamnak hogy eljussak New Yorkba , már van pénzem is rá , csak a baj az hogy nincs kivel menyek és még túl fiatal vagyok :) mit mondtok?

2017. jan. 3. 10:52
 1/4 anonim válasza:
100%
Én lányként nem merném bevállalni, de Londonba, vagy valamilyen más európai országba szívesen elmennék. Viszont, ha fiú lennék simán. :)
2017. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem, mivel már 23 éves vagyok. :D
2017. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, elmentem volna 18 evesen.


Aztan 21 evesen csoveltem egy ejszakat Londonban...

Szoval nem tudom mennyi penzed van, de a Nyugat kicsit huzosabb anyagilag, mint Magyarorszag, itt metrozol egyet es huss ca. 1100 forint.


Szallasodnak kell lennie, vissza repjegynek, de meg igy is mondhatjak az amcsik, hogy szerintuk ott akarsz maradni nem engednek be.


Kedvencem a border force a tvben, turista vizumra kinyomtatott oneletrajzzal megpakolva erkezett a kinai csavo... xD csori fordulhatott vissza.

2017. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kezdeni New Yorkban? Előbb tanulj meg magyarul helyesen írni, utána kezd bele az angol nyelv tanulásába. Aki képes leírni olyan szót, hogy menyek.. menjek helyett, de lehet, hogy ez csak elütés. Egyáltalán fiú vagy-e vagy lány? Én itthon kitanulnék egy szakmát, és csak utána vágnék neki a világnak. Aztán persze egy-két-három év múlva hazajönnék.
2017. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!