Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Örököltem 5 millió forintot....

Örököltem 5 millió forintot. Mire érdemes elkölteni?

Figyelt kérdés
Politikusok és gazdag emberek mindig azt mondják hogy az első 1 millió Ft-ot ne kérdezték honnan van,a többit lehet. 20 éves vagyok és szülők hiányában rám szállt a nagyapám vagyona,az örökségem. 5 millió forint. Mibe fektessek? Van alap tőke. Hogy csináljak többet? Egyéni vállalkozás, de mi??
2017. jan. 6. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Elkölteni nem egyenlő a fektetéssel, én azt tanácsolom, hogy még fiatal vagy nincs komoly tapasztalatod így ha nem értesz valamihez akkor először tanulj és csak aztán próbálkozzál. Fektesd be a pénzed befektetési aranyba vagy állami értékpapírba ami értékálló addig még nem lesz egy jó lehetőséged.
2017. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt tanácsolom, amit az első. Amíg fogalmad sincs, mihez kezd vele, addig ne csinálj vele semmit, nehogy belebukj. Lehet, pár év múlva jön egy ötlet vagy lehetőség, és akkor pont ez az 5 millió fog hia´nyozni.
2017. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

"Egyéni vállalkozás, de mi??"

Na abba pont ne, mert pillanatok alatt megeszi az adó, a bérleti díj, stb. - hacsak nem vagy máris igen járatos valamilyen szakmában.

Egy ismerősöm 0 vállalkozási tapasztalattal most tapsolt el 3 milliót kb 1 év alatt: szerinte "tuti ötlet volt, büfé, belváros, stb. oszt szépen csődbe ment.

Ha valamibe, akkor inkább tanulásba fektesd.

2017. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az álampapír (kincstárjegy vagy államkötvény) jó választás, amíg nincs konkrét ötleted.
2017. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én még a rubelt mondanám jó befektetésnek a következő 4 évre Trump kibékül Putyinnal, aztán jobb lesz a gazdaságuk az oroszoknak, még azt is eltudom képzelni, hogy amerikai nyomásra feloldják az európai embargót amit az oroszok ellen hoztak létre.
2017. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
nyiss kocsmát tuti üzlet
2017. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Én mondjuk nem igazán nyitnék vállalkozást, nem jó ötlet.


Mivel a pénz kevés, vidéken keress valami ingatlant azt vedd meg és add ki. Ennyiért sajnos Pesten nem kapsz normális lakást, az inkább olyan 20 milla.


Szóval szerintem vidék, ingatlan, és azt kiadod.

2017. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ezt kb 20 éve mondták. Ma inkább az első 1 milliárd lenne helytálló.


5 lepedő befektetni kevés, osztom az első pár véleményt.

2017. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Első 1 millió?


1 óra alatt el lehet tapsolni 1 milliót.

2017. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Kocsma tuti üzlet?

Felénk kihalt a "TSZ" generáció akik munka után oda jártak, na emiatt már 2 éve be is zárt. A fiataloknak sincs már úgy pénzük mint régen.

A szomszéd városkában is szűntek meg kocsmák.

2017. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!