Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van-e esélyem, hogy visszakapj...

Van-e esélyem, hogy visszakapjam a pénzem?

Figyelt kérdés
Pár napja vásároltam a T*sc*ban. A termékre az volt kiírva, hogy akciós, viszont a pénztárnál már az eredeti árat húzták le. Kérdeztem, hogy mi a helyzet, és közölték hogy 25-én lejárt az akció, viszont az árcédulát, hogy akciós a mai napig nem vették le. Ilyenkor kötelezhetők arra, hogy visszaadják a különbözetet?

2017. jan. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha már eljöttél a boltból, akkor nem: miért nem akkor és ott "ütötted a vasat" az ügyfélszolgálatnál?
2017. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Megvan a blokkod? Egyáltalán mekkora összegről van szó? Ha többet fizettettek, akkor kötelesek visszaadni, hiszen az a pénz nekik nem jár, nem annyi volt a termék ára. Az ár az a legkisebb összeg, ami rá van írva. Üzletvezető, vásárlók könyve.
2017. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer hasonlóképpen jártunk. Vettünk akciós kólát, a teljes árat fizettük. Odamentünk az ügyfélszolgálathoz, megmutattuk a kirakott árat, elnézést kért (szólt valakinek, hogy cserélje le az árat), kifizette a különbséget és adott pár száz forintnyi kupont a kellemetlenségért.
2017. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

Igen, 3-as tökéletesen leírta az ügy menetét - valóban így kell történnie a dolgoknak - és így is szokták csinálni.

De az, hogy 3-4 nap múlva megy vissza a vevő, hogy adják vissza a pénzt, nem működik. Nyilván 26-án vásárolt, az akció már nem volt érvényes, mert 25-én lejárt, a tábla meg kint maradt - ilyenkor vissza is szokták adni a pénzt. De még ahhoz is joga lett volna a kérdezőnek, hogy AKKOR ÉS OTT azt mondja, hogy így akkor nem kérem és visszaadja a terméket, visszakapja a pénzt. De 3-4 nap múlva, akcióra hivatkozva, ami már lejárt...

Nem tudom, megpróbálhatod, de ha akkor és ott nem adták oda a különbözetet, akkor miből gondolod, hogy most megkapod?

Egyébként mennyi pénzről van szó? (nem mintha az ügy lefolyásában ennek jelentősége lenne - csak kíváncsi vagyok)

2017. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!