Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a MASZ? (hivatalos doksin)

Mi az a MASZ? (hivatalos doksin)

Figyelt kérdés
Egy kitöltendő dokumentumon a TAJ-szám alatt van egy ilyen, hogy MASZ, de googlén csak ilyen airsoft szövetség meg mit tudom én miket ad ki. Én az adóazonosító jelemet írtam oda (megnéztem a többi papírt és mindegyiken az adóazonosító jelet kéri a TAj szám alatt, de ott így van leírva). Gondoltam magyar adó szám vagy ilyesmi lehet a MASZ... De nem vagyok benne biztos. És nem akarok elrontani egy hivatalos dokumentumot.
2017. febr. 4. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
nem hivatalos rövidítés, ha az adószám kell bele, akkor gondolom munkavállaló adószáma.
2017. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fgzita válasza:
"Lánykori nevén" Munkaügyi Központoknál (ma Foglalkoztatási Osztály) használatos azonosító szám. Ez 100 %. :)A Munkaügyi Központ képzi minden, hozzá kérelmet beadó ügyfél számára. (Olyan, mint a NAV-nál az adószám, vagy adóazonosító jel, a TB-nél a TAJ szám, illetve legjobban a személyi számhoz hasonlít). Az első jegye: mint a személyi számnál: 1: férfi, 2: nő. A következő jegyek szintén, mint a személyi számnál: a születési dátuma. Az utolsó négy jegy első számjegye mindig 0, a maradék 3 jegy véletlenszerűen betű és szám.
2020. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!