Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek a lottó...

Ha megnyernétek a lottó 5-öst, az elnyert összeget mire fordítanátok?

Figyelt kérdés

Ha megnyerném a főnyereményt én elsősorban vennék magamnak max. 15 millió forint értékben 1 kertes házat. Másrészt Szolnok városának a fejlesztésére, turisztikai vonzerejének növelésére fordítanám.

Ebből támogatnám az alábbi elképzelések megvalósítását:

- Halterápiás gyógycentrum a bőrbetegséggel élők gyógykezelése érdekében, hogy akár olcsóbban hozzáférjenek a szükséges kezeléshez.

- Roma tájház létrehozását is támogatnám, ahol értelmiségi romák foglalkoznának a fiatalokkal, pozitív példával szolgálva számukra. Így talán vissza lehet szorítani az ilyen fiatalok lemorzsolódását, erősödne az ilyen emberek identitása és ennek is meglenne a maga közösségformáló ereje. Továbbá az idejárók megismerhetnék, hogy régen a romák milyen mesterségeket űztek.

-Baromfitelep létrehozását is támogatnám, ezáltal munkahelyet teremtve elsősorban a mezőgazdasági és élelmiszeripari területen végzett szakembereknek, termelés irányító agrármérnököknek.

-Támogatnék olyan irányú törekvéseket is, mint burger king, kfc illetve ázsiai étterem nyitását, ahol az emberek megkóstolhatnak újabb és újabb különlegességeket, esetleg más országok gasztronómiájába is betekinthetnek.

- Továbbá fontosnak tartom 1 aut-info pont létrehozását, hogy az autizmussal élők és családjaik vidéken is segítséget, információt kaphassanak, és az ezzel kapcsolatos ügyintézés érdekében ne kelljen felmenni a fővárosba.


2017. márc. 1. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te akkor nem sokáig erősítenéd a milliomosok táborát..
2017. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Építenék egy átlagos méretű modern házat. Valószínű elköltöznék de nem tudom hová.

Vennék én is házakat/lakásokat befektetés céljából, illetve albérletre szánnám én is.


Számomra is kérdéses hogy dolgoznék e hivatalos munkahelyen? Hát nem tudom...

Természetesen a családomat se hagynám ki. Meg csak is olyan embereknek ajándékoznék akik ténylegesen is megérdemlik. Ezt csak személyesen ismertség révén tudja meg az ember.

Valószínűleg újra sportolnék is, mert utóbbi éveken sajnos erre se jut időm pénztelenség okán. (pénztelenség miatt sokszor megyek délután munka után dolgozni)


Élnék a hobbimnak.

Ez a járművek (főleg motorok) restaurálása lenne, mostanság oda kerültem e témával kapcsolatban hogy luxus lett számomra :( (idő és pénzigényes foglalkozás)


Valószínűleg ugyan úgy mint most vidéken helyezkednék el. Sok állatot tartanék meg gondoznám a veteményesem hogy a saját termésű ételemet egyem. Csinálnék egy vegyes gyümölcsöst ahol főleg rezisztenség lenne az első amit néznék ültetéskor hogy ne keljen permetezni. Azért lenne vegyes hogy nyár elejétől késő őszig legyen friss gyümölcsöm.


Életemet úgy élném hogy ne tűnjön fel durván hogy "teli" vagyok lovéval, szolidan próbálkoznék élni is


Költözésre visszatérve, még az se biztos hogy Magyarországon maradnék, sajnos az itthoni helyzet miatt, pedig pénzbeli bajaim megszűnnének, de az emberek mentalitása nem.


Most hirtelen ennyi, de másabb lenne megélni (és úgy jönnének az újabb ötletek mint most elméletben tervezgetni :)


Még eszembe jutott valami, bár nem tudom mennyi pénzbe lenne, de egy minőségi krómozó műhelyt is csináltatnék, mert Magyarországon szerencse kérdése is hogy hosszú életű szép krómja legyen valakinek :(

2017. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még aznap mikor kifizették a pénzt költöznék Münchenbe vagy Stuttgartba.
2017. márc. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mindenképpen beosztanám egész életemre.

Egy kisebb kertes házat vennék belőle egy jó környéken, egy felső-középkategóriás autót, aztán még utazgatnék.

Ismerek kutyamenhelyeket, azoknak is adnék és beteg gyerekeknek.

Ja, de az hétszentség, hogy többet életemben nem dolgoznék.

2017. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!