Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 180. 000 ft ból és úgy hogy...

180. 000 ft ból és úgy hogy senki sem ad munkát megélni se lehet sehol az országban, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Most nőttem fel szüleim ki akarnak vágni. Vidéken élek, az iskolám egy **** semmit nem ér, mert egy vidéki szakiskola...csak ez volt. Oda jártam 15 bunkó közé, de annak vége. Külföldre kevés kijutni, itt a falunkban nincsen munka számomra, máshol se tudnék lakást kaját fizetni, csak angolul beszélek, anglia k. drága és kilépett az EUból, a német nyelvesek már nagyobb előnyben vannak, mit csináljak, egész nap ezen töprengtem, tököm kivan, kilátástalanság, hogy a civilizációban egy tag ennyire kilátástalan helyzetben legyen. Régen elmentem volna ácsnak vagy szabónak, most meg már ahhoz is 50 papír engedély meg tököm meg vállalkozói meg marketing meg azámla kell.


Légyszi segítsetek. Utálom a hazámat.



#kilátástalan #2017 #elátkozott sötét civilizáció
2017. márc. 23. 22:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

18


mert azt mondják itt haszontalan vagyok hisz nem dolgozok csak a sávszélességet fogyasztom.


B2 elég jó.


ilyen bőr dolgokkal való foglalkozás metszés kabát készítés stb. igen ezzel a trágával foglalkoztam 4 évig.

2017. márc. 24. 13:15
 12/12 anonim ***** válasza:

"mert azt mondják itt haszontalan vagyok hisz nem dolgozok csak a sávszélességet fogyasztom."


Nos, azt értem, hogy egy kis vidéki településen élsz, azt is értem, hogy kevés munkalehetőség van - de: ha jól értem, nemrég végeztél a sulival. Nem is dolgoztál még? Semmit?

Próbáltál munkát keresni? Itt valamelyik válaszoló írta: az első jöttment munkát el kell vállalni - aztán majd ráérsz kitörni. Először is a szüleiddel kellene dűlőre jutnod, valami kicsit beszállni a kiadásokba, stb.

Mint írtam: a közeli városba való bejárást a munkáltatónak támogatnia kellene.

Szóval állj neki munkát keresni. Melyik megyében élsz?

2017. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!