Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy érettségim, nem tudom...

Van egy érettségim, nem tudom eldönteni hogy szerezzek egy diplomát vagy menjek ki külföldre ahol megaláznak de legalább sok pénzt keresek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 8. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

"megaláznak de legalább sok pénzt keresek"


Ne izgulj mosogatással ott se fogsz annyit pénzt keresni, hogy jobban élj, mint az ottani aljanép.

2017. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A megalazos reszt nem ertem, ez automatikusan kovetkezik s kulfoldi munkavallalasbol? Es ha itthon maradst es diplomat szerzel akkor pedig tuti nem fognak megalazni?

Nem jo a logika...kulfoldon sem torvenyszeru a megalazas, es itthon is kb annyi eselyed van ra (ha nem tobb) akar diplomaskent is.

Igy mar csak az a kerdes, hogy a papir vagy a penz fontosabb neked?

2017. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy milyen diplomát. Mert pl: egy jó programozó bőven tőbbet keres itthon is mint egy nyugati mosogató.
2017. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha külföldön akarsz élni, ne erről az országról élősködd le a diplomát!
2017. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan a fenebol jott ez a programozo diplomaval tied a vilag es sz...rra keresed magad ideologia?

Attol hogy valakinek van diplomaja programozasbol, meg nem feltetlenul lesz jo programozo, es nem feltetlenul fog milliokat keresni sem. Ugyanugy ahogy nem kell diploma ahhoz, hogy valaki jo programozo legyen.

(Nekem van programozo diplomam (2005-ben vegeztem), meg masik ITs diplomam is, van jonnehany ev szakmai tapasztalatam is, rengeteg programozoval dolgoztam egyutt, es ez alapjan irtam a velemenyemet)

2017. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!