Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a pénz boldogít?

Szerintetek a pénz boldogít?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért? :)

2017. máj. 20. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem minden pénzes boldog és nem minden pénztelen boldogtalan, de az biztos, hogy inkább boldoggá tesz, mint boldogtalanná. Valószínűleg emberfüggő, engem biztosan boldoggá tenne.
2017. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

A pénz eszköz amellyel könnyûvé teszem az életem


Amikor nem volt pénzem kivoltam teljesen,egyetemista éveim a legszarabbak voltak,ehettem az olcsó kajàt,nem tudtam csajozni se,be kellett osztani a zsét.

Amióta van a vilàg teljesen kitàgul.

2017. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mennyi pénz. Mert a pénz is olyan alapvető dolog, mint a levegő. Nem tudsz nélküle élni a mai világban.De levegőből, ételből sincs többre szükséged, mint amennyit belélegzel, és megeszel.Ha annyi pénzed van, amennyiből kényelmesen meg tudsz élni már boldog lehetsz, ez csak tőled függ. De szerintem alapvetően nem boldogít a szükségesnél több pénz, amiből luxus színvonalon élhetsz. Ideig óráig biztos jó lehet, hogy bármit meg tudsz venni, de később rá fogsz jönni, hogy az anyagi dolgok nem boldogítanak önmagukban.
2017. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen, egyértelműen. Ha csak magamból indulok ki, szinte az összes problémámat, ami boldogtalanná tesz megoldaná ha lenne pénzem.
2023. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!