Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig találok még olcsón...

Meddig találok még olcsón albérletet Budapesten?

Figyelt kérdés

Látom a fb-os albérletes csoportokban, hogy mostanában sok a kiadó albérlet/szoba Budapesten, és viszonylag korrekt áron is akadnak. Gondolom most ilyen holtszezon van, hogy vége lett a tanévnek, és sok egyetemista elment.

Az volna tehát konkrétan a kérdésem, hogy meddig tart még ez? Meddig várhatok? Nyilván az lenne a legjobb, ha minél tovább várhatnék, mert nekem is csak szeptember közepén kezdődik a szorgalmi időszak, de gondolom egy idő után már elkezdenek visszatódulni a népek, és már nem lehet találni semmit..



2017. jún. 26. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. a felvételi ponthatárok kihirdetése előtt 1-2 héttel még van esélyed.
2017. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
uh, tehát durván 3 hetem van maximum még kivárni.. az bizony szűkös, bár augusztustól kellene csak beköltözni gondolom.. hát, jólvan. köszi a választ!
2017. jún. 27. 14:35
 3/4 anonim válasza:

Olcsón? Budapesten? Sehol. :)

Az oroszok felvásárolták és az egész várost.

150 ezer egy szoba 270 ezer egy átlagos lakás.

140 ezer forint egy havi fizetés.

2018. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3as ezeket honnan tudod?

Én most vennék lakást kiadásra


Kérdés hogy hol kaphatok érte havi 150---200+rezsit?

2018. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!