Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan sporoljak telefonra?

Hogyan sporoljak telefonra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, jogy marciusban elromlott a telefonom, egy regebbit hasznalok, a szuleim azt mondtak vegyek a sajat penzembol. De sajnos nem tudok sporolni, es majusban ruhakra maris elkoltottem 8000 forintot. Most a nyaron is. Megkaptam a tesom tabletet, annak meg akku problemai lettek, nem kapcsol be. most otr vagyok, hogy van 2000 forintom, es ha tavasszal meg most a nyaron nem koltom el a penzem, kara sonyra meg is lenne. Mit tegyek, hogy addig sporoljak, mig ki nem gyul a penz? Kb 55.000 forintos telefonban gondolkodom.

13/l



2017. aug. 15. 08:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amikor akarsz venni valamit (ruhát, kisebb dolgokat) azt is gondold át előtte 3 napig. Ha még akkor is azt mondod "ez kell nekem" akkor vedd meg nyugodtan.

Azt a pénzt amit kapsz a nagyszülőktől, karácsonyra, nyaralásra annak min. a felét de inkább a 70%-át tedd félre.

A sulibuliban is költs kevesebbet, gondolj csak bele "lehet most jól esne még egy kóla de ha azt is félre teszem hamarabb meglenne a teló aminek nem csak 2 percig örülnék". Ilyenek.

Köss alkut a szüleiddel! Minden 5-ös 50-100Ft, 4-es semmennyi, 3-annál és annál rosszabbnál meg te adsz vissza annyit, amennyit megbeszéltek.

Szintén ha jó tanuló vagy korrepetálhatsz (pl.: ha van a szomszédban kisebb gyerek), esetleg bébiszitterkedhetsz, ha elég érett vagy.

Otthon vállalj kisebb munkákat (az alap dolgaidon kívül) és azért és kaphatsz akár 200 Ft, ha dolgos vagy a hétvégén összejöhet akár 2000Ft is.

14/L

2017. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2017. aug. 15. 18:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, költsd el nyugodtan, telefonod meg nem lesz. :D
2017. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!