Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudom lerende...

NBG kérdése:

Mennyi idő alatt tudom lerendezni a hiteligénylést?

Figyelt kérdés
Első hitelfelvételre készülök, 400 ezer forintról lenne szó, első kocsimat venném belőle, egy fajta befektetés mivel ez lesz a munka eszközöm. Melyik banknál éri meg legjobban ezt az összeget felvenni illetve milyen fajta hitel legyen az, mennyi idő amíg azt a pénzt készhez kapom? A feltételekről annyit tudok hogy kell munkáltatói igazolás, meghaladja a minimálbért stb Ezzel nincs gond.

2017. szept. 7. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátha hitelképes vagy, azt azonnal megmondják és már írják is a papírt. Az Erste-t tuti nem ajánlom, a többit nem ismerem, de nagyjából mindegyik mocskos rabló banda. Nekem anno az Ersténél volt 750ezer ft hitelem, mire letudtam, 1.2 millió felett volt a végösszeg...
2017. szept. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár nap.


Milyen vállalkozás az, amiben nincs négyszázezer forint tőke? Az autó árát ÉS fenntartását ÉS a hitelt is ki tudod termelni?

2017. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!