Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azért lehet jelenteni egy...

Azért lehet jelenteni egy üzletet a fogyasztóvédelemnek mert nem hajlandóak kiszolgálni/rendelni vagy félretenni egy adott terméket, hiába kérem?

Figyelt kérdés
Konkrétan szójakockáról van szó. 26 vagyok, hiába szólok hogy rendeljenek x dobozzal nem hajlandóak, max akkor ha a szüleim szólnak, de akkor is 1 max 2 dobozzal kapunk, mert az a válasz hogy nincs több. Ha anyám szószerint lecs_szi a helyi főnököt, akkor de akkor sincs sosem több 1-2 doboznál.

2017. nov. 7. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem rendel netről?
2017. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Arra nem kötelezhetsz egy üzletet, hogy bármit megrendeljen neked.
2017. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kereskedő sem rendelni, sem félretenni nem köteles Neked terméket - max megkérheted őket. ha nem hajlandóak, akkor sajnos ezt tudomásul kell venni.

Megkérdezted már egyébként, hogy miért nem tudnak többet rendelni?

Íme, tessék a netes rendelés lehetőségei:-)

[link]

2017. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen stílusú vevőnek én sem rendelnék semmit :D

Arra még nem gondoltál, hogy ő sem tudott többet beszerezni. Vagy lehet, hogy eleve nem is tartanak olyan terméket, csak nektek rendelte meg szívességből. Csak visszaéltetek vele.

Egyébként felnőtt ember vagy, rendelj magadnak a netről!

2017. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem rendelnek, mert minek? úgysem fogy el. De ha rendelnek is csak pár dobozzal amit persze egyből elkapkodnak. Meg mi az már hogy felnőtt ember létemre nem vehetek azt amit akarok, mert nem szolgálnak ki? ha szüleim szólnak akkor megnézik van-e még hátul a raktárban, de ha én kérdezem akkor semmi. Pedig egy rossz szavam még nem volt hozzájuk...
2017. nov. 7. 14:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak nekünk rendeltek, mert mi is úgy láttuk hogy van náluk és vesszük is tőlük ha van. De az is érdekes hogy a szomszéd faluban lévő szintén CBA-ban meg annyit rendelnek amennyit szeretnénk, annyi különbséggel hogy ott nem az a főnök mint nálunk. Csak nincs mindig pénz hogy átautózzunk érte, busszal meg nem tudunk menni.
2017. nov. 7. 14:19
 7/10 A kérdező kommentje:

Speciális ètrenden vagyok, aminek rèsze a szója, meg több-több ètel pl gumicukor. Ès ma közöltèk szüleimmel hogy egy kartonban 24 dobozzal van de nem rendelnek csak 3-4 dobozzal, mert hogy rájukmojosodik, holott mondta neki hogy elhozná az egèsz kartonnal. Erre az volt a válasz hogy azèrt hozatnak mert a főnökasszony nem szereti.


( a netes rendelèsről annyit hogy ezt nem tudtuk hogy lehet szóját netről is rendelni )

2017. nov. 7. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért vigyázz a túlzott szójafogyasztással, ugyanis szinte minden élelmiszerben található szója (többek közt a kenyérben is) - így könnyen felhalmozódhat a szervezetedben és ekkor kialakulhat a szójaallergia. Főleg, ha esetleg volt/van tejallergiád is...

(3-as vagyok)

2017. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy írsz és úgy viselkedsz, mint egy sértődött tini.

Közel a 30-hoz ez elég gáz.

2017. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Estádio de Felchút ***** válasza:

Szója, gumicukor, te ilyeneket zabálsz?!

Kérd el a panaszkönyvet. De vigyázz, nehogy szájba vágjon a biztiőr.

2017. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!