Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen érzés az amikor normáli...

Milyen érzés az amikor normális munkahelye van az embernek, ahol megbecsülik és megfizetik?

Figyelt kérdés
nekem sajnos ebben még nem volt részem.
2017. dec. 15. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzáállással nem csodáljuk balázska.
2017. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Milyen érzés az, amikor munkahelye van az embernek?"
2017. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen sosem elégedett az ember. Engem mind emberileg, mind anyagilag megbecsülnek, az év egyik felében a munka is nyugis, de így is lehetne jobb.
2017. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen hely nem létezik, mivel a munkáltató és a munkavállaló érdekei ellentétesek. A munkavállaló minimális energiabefektetéssel akar nagy fizetést elérni, a munkáltató pedig minél alacsonyabb fizetésért minél magasabb produktivitast vár el
2017. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen hely nem létezik,"


Lehet, hogy már nincs, de volt...nekem.


26 évet húztam le ott, az alapítástól egészen a végelszámolásig ott voltam. Nem véletlen.


Milyen érzés? K@rva jó! 46 évesen letagadhattam legalább 15 évet, mert nem nyírt ki idegileg, jókedvűen mentünk dolgozni, nem kellett könyörögni, ha túlórázni kellett, vígan vállaltuk.

A jó helyért cserébe tényleg dolgoztunk, határidők tartva voltak, klasszul ment minden.

Soha nem köteleztek semmire, megkérdezték, megoldható-e, tudunk-e jönni, mert nem leszünk kész határidőre. Mindig volt tolongás, tényleg szívesen jártunk dolgozni. Sokat viccelődtünk, nevettünk, kollégák is jóban voltunk a magánéletben is.

Aki a főnök jóindulatával, rugalmasságával, szociális érzékenységével visszaélt, a többiek figyelmeztették rá, hogy "repülő" lesz, ha nem fogja vissza magát.


Még egy ilyen munkahelyem soha nem lesz...

2017. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, csődbe is ment az egész. Vagy munkahelyet csinálsz, vagy vidámparkot, a kettő együtt nem megy.
2017. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

A végelszámolás nem csőd, hanem a cég tulajdonosának döntése, hogy abbahagyja a tevékenységét, és megszünteti a céget. Ez nem csőd, és nem felszámolási eljárás, hanem végelszámolás.

Hatalmas különbségekkel...


Nyugdíjas lett a főnök/tulaj, még 5-6 évig vitte utána a cégét, de már 70 évesen nem akart vele foglalkozni, így "bezárt". :)

2017. dec. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!