Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten tényleg alig lehet...

Budapesten tényleg alig lehet albérletet kivenni jelenleg férfiként?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni hogy csak lányok lányok lányok jöhetnek..


Tébolyda van?


2017. dec. 19. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2017. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Valós problémáról írogatok, sokan panaszkodnak emiatt.


Kinézem a magyarokból ezt IS, hogy kéjes mosollyal csak lányoknak adják ki a pudvás lakásokat.

2017. dec. 19. 08:04
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

"Kinézem a magyarokból ezt IS,"


Bocs, TE nem magyar vagy véletlenül? :D

Bírom az ilyent - kimegy külföldre és külföldről szidja a magyarokat - mintha Ő nem ugyanaz lenne.

Spanyolországban élő ismerősöm is: " a hülye magyarok" - mér,Ő nem az? :-)

2017. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ilyet Nyugaton sose tapasztaltam hogy csak lányoknak kiadó az albérlet, úgyhogy nagyon is jogos a felvetésem...


Mondjuk a magyar egy pszcihopata nép, mit érdekli őket ez. Ez se érdekli őket.

2017. dec. 19. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Magyarországon nem adják be lakáskezelőkhöz. A tulajdonos maga adja ki és kezeli az ingatlant.

A tulajdonosok fel nő. Nem fog egy tesztoszteronhuszárral harcolni problémák esetén, mikor kiadhatja lánynak is akiket könnyebb kezelni. A szoba bérlésnél is, ha a többi szobát bérlő nő, akkor ők nem akarnak fiúval közösen bérelni ingatlant. A fiú költözne össze lánnyal, de ha nem ismerik egymást, akkor ez csak vágyálom marad. A tulajdonos ezt tiszteletben szokta tartani, hogy ne menjen el a többi bérlő.

Na most ha jön egy pszichopata albérlő, hasonló mint te, minek szenvedni, amikor annyira pörög a piac, hogy lányok is kiveszik.

Igen ezek miatt tényleg nehezebb fiúnak kiadó ingatlant találni.

Remélem érthető a válasz.

2017. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

miért lenne könnyebb kezelni a lányokat?


én pl. egy tök csendes rendes srác vagyok, nem drogozom, stb.


a csajok meg állandóan a pasijaikat húzogatják fel az albérletbe.

2017. dec. 19. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"én pl. egy tök csendes rendes srác vagyok, nem drogozom, stb. "---Bazsi múlt héten még elismerted, hogy drogos alkoholista vagy, ennyit változtál volna pár nap alatt? Az egy hetes józansági zsetonodat megszerezted már?
2017. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nemrég még menő programozó is volt, meg még ki tudja, mi minden..
2017. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
te nem az az Ausztriában élő munkanélküli fazon vagy? nem volt ott jobb?
2017. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig olyan albit kaptam, amilyet csak akartam. Nem kell hozzá túl sok. Bizonyíthatóan magas jövedelem, ránézésre is intelligens és becsületes ember vagyok normális munkahellyel, vezető beosztásban.
2017. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!